Lotto na świecie

Ciekawostki i informacje o tematyce gier liczbowych.
Odpowiedz
kasenka28
Wymiatacz
Wymiatacz

Re: Lotto na świecie

Post autor: kasenka28 » 24 sty 2017, 12:45

http://londynek.net/newslajt/Polka+z+Lu ... s_id=17055

Polka wygrała w euromilions.
nie wiem czy link zadziała więc info ze strony .

Rok 2017 zaczął się wyjątkowo udanie dla Polki mieszkającej od 8 lat w Luton.

Marta Z. w ostatni piątek trafnie wytypowała pięć głównych liczb oraz 1 szczęśliwą gwiazdę w loterii EuroMillions, wygrywając ponad 287 tysięcy funtów.

Do głównej wygranej Polce zabrakło tylko jednej "szczęśliwej gwiazdy", która zagwarantowałaby jej wygranie astronomiczej sumy 70 milionów funtów.

Marta zawsze gra tym samym zestawem liczb w każdym losowaniu. Jest on złożony z dat urodzin jej oraz jej syna, oraz kilku ulubionych liczb. Polka gra w EuroMillions za pomocą subsksrypcji na stronie World Lottery Club, i jak sama przyznała, już od dłuższego czasu nie myślała o swoim zakładzie złożonym jeszcze na początku 2016 roku.

Pracowniczka restauracji na obrzeżach Londynu planuje za wygraną kwotę wrócić do Polski razem z synem, którego wychowuje w Anglii samotnie. Będzie dzięki temu mogła być bliżej rodziny, oraz pozwoli jej to wrócić na studia, które przerwała wyjeżdżając do Anglii.

Dzięki tej wygranej, Marta dołączyła do pierwszej dziesiątki globalnych zwycięzców w 2017 roku na stronie World Lottery Club.

Mr.Monopoly
Bywalec
Bywalec

Post autor: Mr.Monopoly » 25 sty 2017, 21:17

World Lottery Club - to jest legalne tzn oficjalne ? , czy jak reszta tego typu stron KRZAK ?? Zawsze chciałem sobie zagrać w zagraniczne lotto.

Awatar użytkownika
serek
Boss
Boss

Post autor: serek » 26 sty 2017, 9:36

Wszystko co poza prawem i naszym krajem to tyle pewne co ... . ;-)

Awatar użytkownika
forresty
Boss
Boss

Post autor: forresty » 26 sty 2017, 15:47

Mr.Monopoly pisze:World Lottery Club - to jest legalne tzn oficjalne ? , czy jak reszta tego typu stron KRZAK ?? Zawsze chciałem sobie zagrać w zagraniczne lotto.
Grać możesz. Nikt ci komputerka przeciez nie zakajdankuje, tylko wiedz że rączki zakajdankować już moga jak coś wygrasz. uczestnictwo w zagranicznych loteriach z terytorium RP jest łamaniem prawa zagrożone kara więzienia i przepadkiem wygranego majątku. Innymi słowy - jeslichcesz grać i cieszyć sie legalnei z wygranej to musisz wyjechać za granicę.

GrubyHajs
Wyjadacz
Wyjadacz

Post autor: GrubyHajs » 27 sty 2017, 12:09

czyżby moja znajoma? :shock: Imie i nazwisko byłoby ok .Mieszka już prawda od około 8-10 lat tam. Luton raczej sie zgadza , i jest managerką restauracji zwanej Pret a Manager. Jedynę dementi z tego artykułu to nie wychowuje sama syna Studia przerwała prawda miała dokończyć w Warszawie latając z Londynu. Ma synek ojca ale jest on nie Polakiem. K.. jestem w szoku jeśli to ona :shock: Ale życze jej tego .

Dziś jej mama leci do Anglii z tego co wiem i bilet powrotny zamówiła na 5 lutego i poprosiła mnie o ksero , a wnim London Luton :shock: Jaja .chciałbym żeby to ona była ale pewno może inna osoba w Anglii jest przecież 1mln Polaków

Awatar użytkownika
JaGracz
Boss
Boss

Post autor: JaGracz » 27 sty 2017, 12:16

Może akurat Twoja znajoma ;-)

GrubyHajs
Wyjadacz
Wyjadacz

Post autor: GrubyHajs » 27 sty 2017, 12:23

szanse wiadomo nikłe ale toby sie zagadzało, prócz tego własnie samotnego wychowywania dziecka , może zagrała teraz w styczniu synek miał urodziny :-) szczerze wątpię w to ale życzę tej dziewczynie naprawdę wygranej ,ze względu na taką cichą adorację fajna kobieta już i laseczka :-D

GrubyHajs
Wyjadacz
Wyjadacz

Post autor: GrubyHajs » 27 sty 2017, 13:37

jak to co ,działa ale na PHP? :-D wgrany po prostu nowy pakiet

Awatar użytkownika
Szymonnowya
Wyjadacz
Wyjadacz

Post autor: Szymonnowya » 27 sty 2017, 13:44

Masakra

Strona nieprzejrzysta
Brak chata który był na tamtej wersji

Ogólnie o wiele gorsza i mniej czytelna wersja niż tamta

A szkoda bo bardzo lubiłem to forum

Mr.Monopoly
Bywalec
Bywalec

Post autor: Mr.Monopoly » 26 lut 2017, 21:07

pasikonik
Wymiatacz
Wymiatacz

Post autor: pasikonik » 26 lut 2017, 23:04

tak - prawdopodobnie z koncem tego roku :)

Awatar użytkownika
Danis
Boss
Boss

Post autor: Danis » 28 lut 2017, 7:41

Pewnie wszyscy z nas grali w ekstra pensje .Przed jej startem wydawała się świetna gra , z początku było zainteresowanie . Dziś temat EP na forum pustoszeje a jakikolwiek post w jej dziale pojawia się sporadycznie .Dlaczego nie gramy regularnie w Ekstra Pensje , zdecydowanie większość z nas odpowie wysoka cena .Jeśli te dwie gry pojawią się w Polsce przypuszczam że zainteresowanie tą grą będzie takie same .Mało kto pozwoli sobie na zakład za 15 czy 9 zł . Prawdopodobieństwo zwrotu czyli najniższej możliwej wygranej to odpowiednio 1:23 w grze za 15 zł i 1:42!!! w grze za 9zł przy czym w EP mamy 1:11 . Przypuszczam że przeciętny gracz zagra 3 razy , nie trafi nic i da sobie spokój .

Wiadomo kumulacje pobudzają wyobraźnie , już widzę bilbordy przed kolekturą z napisem dziś do wygrania 200-300 mln zł :) z drugiej strony nie wierzę by w tym roku te gry wprowadzono .

pasikonik
Wymiatacz
Wymiatacz

Post autor: pasikonik » 28 lut 2017, 11:18

Ja uwazam, ze zainteresowanie bedzie zwlaszcza przy kumulacjach - ale kosztem innych gier, a co za tym idzie - ucierpi najbardziej TS, poniewaz tutaj tylko marny procent bedzie zostawal w ich kasie.

edi8
Ekspert
Ekspert

Post autor: edi8 » 12 cze 2017, 19:32

Kod: Zaznacz cały

http://londynek.net/wiadomosci/Sklepikarz+z+Anglii+trafil+do+wiezienia+za+kradziez+zwycieskiego+kuponu+na+loterie+wiadomosci+news,/wiadomosci/article?jdnews_id=44892
pisałem już o tym ale powtórzę historię, która przydarzyła się sporo lat temu w mojej rodzinie, pod sam koniec komuny - i nie zakończyła się tak szczęśliwie jak ta w Anglii.
14-letni chłopak kupił w kiosku Ruchu (typ klasyczny, do którego się nie wchodziło) los loterii, w której głównymi nagrodami były chyba 3 samochody Polonez.Sprawdził los na miejscu i było tam czarno na białym napisane, że wygrał Poloneza.
Pokazał los kioskarzowi - a ten stary cwaniak, niby niechcący upuścił go na ziemię i po chwili podał temu chłopakowi inny los (w kiosku pod nogami miał pudło na stare kupony od klientów) mówiąc: chyba się pomyliłeś, bo tu nic nie ma!
Chłopak pobiegł do domu po rodziców i byli z powrotem dosłownie za 10 minut - ale kiosk był już zamknięty na 4 spusty.
Poszli z tym na komisariat, ale nie chciano od nich nawet przyjąć zgłoszenia w tej sprawie.
W centrali "Ruchu" okazało się, że ten gość nie był tam nawet zatrudniony tylko pomagał żonie, sam zaś był emerytowanym funkcjonariuszem organów...
I tak Polonez odjechał w siną dal.

edi8
Ekspert
Ekspert

Post autor: edi8 » 21 wrz 2017, 9:20

GrubyHajs pisze:
27 sty 2017, 12:09
czyżby moja znajoma? :shock: Imie i nazwisko byłoby ok .Mieszka już prawda od około 8-10 lat tam. Luton raczej sie zgadza , i jest managerką restauracji zwanej Pret a Manager. Jedynę dementi z tego artykułu to nie wychowuje sama syna Studia przerwała prawda miała dokończyć w Warszawie latając z Londynu. Ma synek ojca ale jest on nie Polakiem. K.. jestem w szoku jeśli to ona :shock: Ale życze jej tego .

Dziś jej mama leci do Anglii z tego co wiem i bilet powrotny zamówiła na 5 lutego i poprosiła mnie o ksero , a wnim London Luton :shock: Jaja .chciałbym żeby to ona była ale pewno może inna osoba w Anglii jest przecież 1mln Polaków
GrubyHajs>> dotąd nie podsumowałeś tej historii, więc to była ta Twoja znajoma czy nie?

Odpowiedz