Witam

Jesteś nowy? Zapraszam do przedstawienia się pozostałym graczom.
Odpowiedz
Awatar użytkownika
Les Paul
Nowicjusz
Nowicjusz

Witam

Post autor: Les Paul » 17 maja 2018, 8:02

Witam wszystkich. Przeglądam forum od paru miesięcy, jakiś czas temu postanowiłem się zarejestrować. Jestem z centrum Polski, gram głównie mini lotto. Do tego czasem lotto przy większych kumulacjach i od czasu do czasu puszczę sobie Kaskadę.

Jakiś czas temu zacząłem grać w mini - na samym początku niestety naiwność i chęć wygranej dały o sobie znać (zobaczyłem, że w tej grze codziennie ktoś wygrywa - tak więc musi być łatwo !), i w ciągu mniej więcej tygodnia dość lekkomyślnie zagrałem za ok. 600zł (trochę z głupoty, trochę dla "eksperymentu" puszczając 80 zakładów dziennie), z mizernym efektem w postaci 3 (lub 4) trójek. Wtedy też odkryłem to forum - czytanie tego, co piszecie dało mi trochę inny ogląd na grę, zdałem sobie sprawę że tak naprawdę w sumie wszyscy przegrywają, a wygrane to kwestia tylko i wyłącznie szczęścia, i zdarzają się zwykle przy grze za małe stawki. Przejrzałem dość szybko na oczy, i dzięki Wam całe szczęście udało mi się radykalnie zmienić swoje podejście - od tamtej pory gram za małe sumy, w ramach miesięcznego budżetu i traktuję porażki jako coś normalnego, a wygrane (nawet te najmniejsze) jako miły prezent od losu.

Także miło mi jest się z wami przywitać, zaglądam codziennie i od czasu do czasu na pewno coś tutaj napiszę ;)

Awatar użytkownika
indigo1111
Boss
Boss

Re: Witam

Post autor: indigo1111 » 17 maja 2018, 9:20

Witaj :-)

4motion
Bywalec
Bywalec

Re: Witam

Post autor: 4motion » 17 maja 2018, 15:30