Skuteczny sposób na wygraną ?

Dział został utworzony abyście mogli zdawać relacje z waszych poczynań w kierunku wygranej
Odpowiedz
Taty99
Nowicjusz
Nowicjusz

Skuteczny sposób na wygraną ?

Post autor: Taty99 » 08 maja 2018, 9:50

hej, po kilkunastu latach stawiania kuponów Lotto, mam poczucie, że to nie jest dla mnie ścieżka szczęśliwa i życia możę nie starczyć, jeśli miałoby coś wpaść...przy okazji natknąłem się na artykuł, z wyliczeniami jakie są szanse na wygraną w Lotto, na giełdzie, na forexie i u bukmachera, statystycznie w Lotto wygrywa jakiś promil, na forexie i giełdzie 90 % przegrywa, 9 % nie traci, a 1 % wygrywa, natomiast zaciekawiła mnie statystyka jak to wygląda u bukmacherów - wyszło, że statystycznie szansa na wygraną jest największa ze wszystkich możliwości...zacząłem się wgryzać w temat, temperatura mi jeszcze skoczyła jak przeczytałem co ten gostek zrobił www.legalsport.pl/ciekawostki/rekordowa ... w-fortunie - koleś przytulił pół bani (dokładnie 529 000 zł) za jedyne 20 zł jakie postawił na zakład... i tu mam teraz zagwozdkę - czy szczęście czy jego wiedza? czy można jakoś policzyć szansę na wygranie takiej kasy? podpowiecie coś?;)

Awatar użytkownika
indigo1111
Boss
Boss

Re: Skuteczny sposób na wygraną ?

Post autor: indigo1111 » 08 maja 2018, 9:58

Nigdy nie byłem za bukmacherami, uważam, że to jest zwykły łut szczęścia, coś tam może zależeć od umiejętności danego zawodnika sportowego, gracz pewnie może to jakoś przewidzieć, na kogo lepiej postawić, to taka trochę gra strategiczna. Ale pewnie głównie od szczęścia.
PS Od razu przyznaję się, że jestem laikiem w temacie bukmacherki.

Awatar użytkownika
House7
Boss
Boss

Post autor: House7 » 08 maja 2018, 14:14

Przy takich kwotaxh jak ten koles trzeba miec mega fart. Trafic kilkanascie zdarzeń nie jest łatwo. Można mieć wiedzę ale wystarczy jeden błąd i po kuponie. Poczytaj blogi ba forum bukmacherskim. Rzeczywistosc jest jak w lotto czy zdrapkach. Bez farta będą plecy.

Awatar użytkownika
KrzysioMisio
Boss
Boss

Post autor: KrzysioMisio » 08 maja 2018, 17:10

Po co grac na kil;ka zdarzeń jak można na 2 maks 3? i tez można wygrać duże kwoty.

amigo007
Wymiatacz
Wymiatacz

Post autor: amigo007 » 08 maja 2018, 22:30

A najlepiej grać pojedyncze zakłady. Tylko w grę wchodzą wtedy większe kwoty. Można wygrać dużo, ale trzeba dużo zaryzykować.

Awatar użytkownika
House7
Boss
Boss

Post autor: House7 » 09 maja 2018, 6:22

Jak ma się zbędny 1000 zl to mozna to utopić na trzy sposoby.
1000 zl na system w mini lotto...
1000 zl na zdrapki...
1000 zl na zaklad u buka....
Niezależnie czy wydamy to naraz czy po kilka zlotych codziennie to efekt koncowy przewaznie ten sam... Kto grał albo śledzi blogi grajacych ten wie jak ciężko cokolwiek ugrać. U buka jest jeszcze maly minus w postaci czasu poświęconego na analizę meczu... Niby wszystko przeanalizowane a tu pach... Niespodzianka... I tak co kolejkę... Zawsze jeden czy dwa mecze w plecy bo coś...

Taty99
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: Taty99 » 09 maja 2018, 11:41

Jak patrze na te kupony co stawiają u bukmacherów to mam wrażenie że szansa jest większa niz piszecie, np tu : https://www.legalsport.pl/wp-content/up ... arzec2.png - ktoś włożył 17 zł a wyjął 69 000 zł, jak patrze na te kursy co postawił to nawet jako laik jeszcze w tym temacie widzę że to sa niskie kursy czyli większa szansa a on sobie z tego złozył fajną kombinację...pytanie co każdy z nas chce wygrac i ile komu wystarczy? ja ma do wybudowania dom i szukam jak tu szybciej niz 15 lat zarobic te 400 - 500 000 zł...a Wy ile chcecie wygrać? jaka kwota Was zadowoli?

Awatar użytkownika
KrzysioMisio
Boss
Boss

Post autor: KrzysioMisio » 09 maja 2018, 11:46

Zrób sobie test:
Zagraj u buka na dwa mecze poniżej/powyżej 2/5 gola w meczu np. ze stawką za 50 na próbę ostrożnie. później sobie na sucho testuj i obserwuj a wnioski ci się same nasuną. U buka nie opłaca się operować na wiele zdarzeń np. typują wygraną gości/gospodarzy na 13 meczów bo trzeba mieć cholerne szczęście aby weszły wszystkie

Taty99
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: Taty99 » 09 maja 2018, 13:44

na ja jeszcze nie czuje się mocny na grę u buka, na razie czytam, podpytuję znajomych i analizuję możliwości jak to rozegrać...widzę że temat nie jest prosty no i nie ma gwarancji wygranej ;)...a Wy graliście już u bukmachera? tak a propos jak czytałem o uzależnieniu od buka , to trafiłem na art, że Lotto tez może uzależniać ;) aczkolwiek jeśli chodzi o mnie to po kilkunastu latach stawiania kuponów jakoś nie jestem specjalnie przywiązany do tej czynności ;)
Ostatnio zmieniony 10 maja 2018, 22:21 przez Taty99, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Bociek
Administrator
Administrator

Post autor: Bociek » 09 maja 2018, 18:45

Taty99 prosba o zapoznanie sie z regulaminem forum i nie spamowanie. 3ci post i 3ci link - przypadek?

Taty99
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: Taty99 » 10 maja 2018, 22:22

tak, sorki, przypadek ;) ten ostatni wywaliłem, bo nie znalazłem innego artykułu na ten sam temat

Odpowiedz