Zakłady Online

Dział poświęcony internetowym grom losowym.
voytek
Boss
Boss

Re: Zakłady Online

Post autor: voytek » 02 lip 2017, 18:35

ja zawieram zakłady bukmacherskie przez internet ale tylko na male stawki po 2 czy 4zl na efortuna.pl

czy słyszeliście że od 1 lipca gra w kasynach internetowych jest już nielegalna?

Awatar użytkownika
KrzysioMisio
Boss
Boss

Post autor: KrzysioMisio » 02 lip 2017, 18:38

Tak, na stronie MF tzw liście stron zakazanych jest ponad 500 adresów. W tym takie popularne BAT, BET365 i podobne

Awatar użytkownika
Snooki
Boss
Boss

Post autor: Snooki » 28 paź 2017, 11:09

MF wpisał na listę 2 strony które w imieniu swoich klientów zdawali kupony w kolekturze :) lottomania.com.pl i lotplay.pl :) ciekawe czy 3gry.pl też wpiszą :D

Awatar użytkownika
newużytkownik
Boss
Boss

Post autor: newużytkownik » 31 paź 2017, 10:49

Nie wiadomo - na razie 3gry się rozwijają, bo wprowadzili możliwość gry w Eurojackpot. Mam u nich konto, ale niestety serwis ten ma swoje wady :

- trzeba zagrać za minimum 20 zł, by nie opłacać serwisu
- można zacząć grę tylko od wieczornych losowań Lotto
- nie do końca jasne wypłacanie pieniędzy i prowizje za tą czynność

Do tego niebawem może dojść nie do końca jasna sytuacja prawna, co może być ostatecznym początkiem końca tego serwisu...

Awatar użytkownika
Snooki
Boss
Boss

Post autor: Snooki » 31 paź 2017, 13:26

sytuację prawną mają jasną bo mają wyrok sądu że działają w imieniu swoich klientów i nie organizują żadnych loterii.

A co nie do końca jasne jest z wypłacaniem pieniędzy? Ja jak wygrałam ponad 480 zł to wysłałam im numer konta pobrali prowizję 4zł i na drugi dzień miałam kasę na koncie.

Awatar użytkownika
newużytkownik
Boss
Boss

Post autor: newużytkownik » 31 paź 2017, 13:50

Tak, mają wyrok sądu ale sprzed wielu lat a prawo hazardowe przez ten czas się zmieniło. Zresztą na tej samej podstawie działały lotplay i lottomania - dlaczego je zablokowano ? No chyba, że oferowały też obstawianie gier zagranicznych to wtedy co innego. Co do wypłat to wiem, że można przez jakąś wirtualną portmonetkę (nie moja bajka) albo poprzez prośbę na email. Nie wiem czemu ale kojarzy mi się to jakoś niepoważnie - tak to mogą wymieniać się pieniędzmi znajomi a nie firma z klientem. Oczekiwałbym jednak wypłat poprzez panel tak aby wszystko było jak najbardziej zautomatyzowane. Zastanawia mnie też jaki status mają takie przelewy ? Wiem, że przesadzam, ale wiem też w jakim kraju żyjemy - jak przyjdzie co do czego to nie łudźcie się - nie firma a klient będzie winny, że otrzymał jakieś pieniądze i się nie rozliczył...

PS. w pierwszym momencie nie zauważyłem, ale ten mało optymistyczny post jest moim 1000 wpisem na forumlotto :-)

Odpowiedz