Narzedzie z programu MultiLiczby - Generator Liczb

Dział poświęcony grze Multi Multi.
Odpowiedz
Awatar użytkownika
MilMonet
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Narzedzie z programu MultiLiczby - Generator Liczb

Post autor: MilMonet » 21 sty 2018, 18:32

Witam

uzywa/ł ktos z Was Generator Liczb z programu multiliczby?

Jesli tak to mam kilka Pytan - czy ktos z was zna moze zasade generowania liczb tym narzedziem? oczywiscie nie chodzi mi o oczywiste opcje po zaznaczeniu w oknie narzedzia zmiennych, a o to jak generuja sie liczby, gdy np. nic nie zaznacze czy jest to wtedy czysta kombinacja chybiltraf., a moze jakas kombinacja wykladnicza?
poza tym jak mam interpretowac opcje "ilosc prób"?

oraz jak zaznacze opcje "Tylko te liczby, ktore nie wystapily razem w losowaniu/ach' to wg Was podlicza/wypluwa liczby zimne czy oczekujace?

Ewentualnie czy istnieje/l kiedys do tego programu jakis plik pomocy?

Dla jasnosci/przypomnienia zamieszczam screen okna Generatora

generator-multiliczby.jpg

dariuszw
Mistrz typowania
Mistrz typowania
Kontaktowanie:

Re: Narzedzie z programu MultiLiczby - Generator Liczb

Post autor: dariuszw » 22 sty 2018, 10:32

Do MilMonet

uzywa/ł ktos z Was Generator Liczb z programu multiliczby?

Jesli tak to mam kilka Pytan - czy ktos z was zna moze zasade generowania liczb tym narzedziem? oczywiscie nie chodzi mi o oczywiste opcje po zaznaczeniu w oknie narzedzia zmiennych, a o to jak generuja sie liczby, gdy np. nic nie zaznacze czy jest to wtedy czysta kombinacja chybiltraf., a moze jakas kombinacja wykladnicza?
poza tym jak mam interpretowac opcje "ilosc prób"?

oraz jak zaznacze opcje "Tylko te liczby, ktore nie wystapily razem w losowaniu/ach' to wg Was podlicza/wypluwa liczby zimne czy oczekujace?

Ewentualnie czy istnieje/l kiedys do tego programu jakis plik pomocy?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Liczby generowane są tylko z tych układów jakie wypadły

To nie jest kombinacja chybił trafił

Po zaznaczeniu opcji Tylko te liczby które nie wystąpiły wypluwa większość gorących

Ilość prób wypośrodkuj

Pliku pomocy chyba nie ma do tej funkcji ale pomału przypatrz się jak to działa sam i koryguj na bieżąco

Awatar użytkownika
MilMonet
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Post autor: MilMonet » 22 sty 2018, 15:34

dariuszw pisze:
22 sty 2018, 10:32
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Liczby generowane są tylko z tych układów jakie wypadły

To nie jest kombinacja chybił trafił

Po zaznaczeniu opcji Tylko te liczby które nie wystąpiły wypluwa większość gorących

raczej nie

Pliku pomocy chyba nie ma do tej funkcji ale pomału przypatrz się jak to działa sam i koryguj na bieżąco

Witam :]

"Po zaznaczeniu opcji Tylko te liczby które nie wystąpiły wypluwa większość gorących"
raczej nie dowodem jest screen z "?" jak widac srednie wystepowanie wybranej 20 jest wstecz

Opcja "ilosc prób"? - co oznacza skala 1000? dlaczego np. nie 10? i czy przy kazdym kliku w "szukaj"/generowanej puli liczb mam w tym polu ustawiac inna wartosc?

11-wstecz20l.gif
11-wstecz20l.gif (6.47 KiB) Przejrzano 740 razy
11-wstecz.gif
Ostatnio zmieniony 22 sty 2018, 15:41 przez MilMonet, łącznie zmieniany 3 razy.

dariuszw
Mistrz typowania
Mistrz typowania
Kontaktowanie:

Post autor: dariuszw » 22 sty 2018, 15:38

Kliknij do mnie na email będzie latwiej

Awatar użytkownika
MilMonet
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Post autor: MilMonet » 22 sty 2018, 15:46

Napisz tu przeciez to nie chodzi tylko o mnie - utworzylem ten post, aby inni tez mogli dowiedziec sie co i jak, a wiem, ze ten program uzywa sporo ludzi w typowaniach.

pozdrawiam

dariuszw
Mistrz typowania
Mistrz typowania
Kontaktowanie:

Post autor: dariuszw » 22 sty 2018, 16:07

Postaram się odp ale nie obiecuje że od razu.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
KrzysioMisio
Boss
Boss

Post autor: KrzysioMisio » 22 sty 2018, 19:01

możecie podać link do MultiLiczby?

Awatar użytkownika
MilMonet
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Post autor: MilMonet » 22 sty 2018, 23:09

KrzysioMisio pisze:
22 sty 2018, 19:01
możecie podać link do MultiLiczby?
Hey
temat nie jest taki prosty z tym programem, gdyz autor przypisal klucz do ustawien/sciezek windowsa wraz z danymi osobowymi, a bez tego wywala blad i program nie bedzie dzialal ;/. Jesli daloby sie obejsc te dane osobowe to bym Ci podeslal apke z kluczem, i moglbys odpalic program, ale tak to ciezko ;/... moze ktos z forum wie jak zmienic dane osobowe w programie na inne poza kluczem i napisze co i jak to cos moge wtedy wykombinowac, a jak na teraz to ciezko...

Pozdrawiam

dariuszw
Mistrz typowania
Mistrz typowania
Kontaktowanie:

Post autor: dariuszw » 23 sty 2018, 4:41

Pewne jest jedno .Program posiada klucz bez którego nie ruszymy z miejsca skopiowanie programu u innej osoby i wpisanie go na swój komputer też nie zda egzaminu z wiadomego powodu (kodu).Co do wyboru liczb testowałem to kiedyś u każdej osoby podawane są inne liczby i bez wspomagaczy
( innych aplikacji programów komputerowych ) nawet nie ma startować. Liczby dobierane są różnie ale tylko raz na 5 losowań można coś po ich wybraniu coś ugrać chociaż nie zawsze ale próbujcie. Generalnie nie mając pojęcia o grze gdy ktoś już zakupi ważne jest by robił to uważnie i rozważnie gdyż jak wiadomo nie ma aplikacji programu który od razu poda nam gotową 3/3 z plusem byśmy zagrali i wygrali. Aktualizacja wyników także pozostawia wiele do życzenia .Wyniki aktualizowane są dnia następnego także bez wpisania samemu możemy uzyskać błędne dane do gry.Po aktualizacji dopiero zaglądamy w liczby gorące i zimne i podejmujemy sami decyzję co dalej zrobimy z tym co podał program .Swoją drogą najpierw wybieram liczby tu potem w innym programie a następnie sprawdzam na swoim co pozwala na lepsze efekty gry. Pozdrawiam :-)

dariuszw
Mistrz typowania
Mistrz typowania
Kontaktowanie:

Post autor: dariuszw » 23 sty 2018, 4:45

Program kiedyś można był ściągnąć stąd http://www.angus.foxnet.pl/ ale z tego co wiem to było kiedyś

dariuszw
Mistrz typowania
Mistrz typowania
Kontaktowanie:

Post autor: dariuszw » 23 sty 2018, 4:47

A teraz powinien być tu ( nie sprawdzałem bo już go mam od kilku lat) http://www.free-up.info/multiliczby-14- ... nload.html

Odpowiedz