Multi Multi- osobista porażka

Dział poświęcony grze Multi Multi.
Awatar użytkownika
Szymonnowya
Wyjadacz
Wyjadacz

Multi Multi- osobista porażka

Post autor: Szymonnowya » 07 sty 2018, 22:09

Od kilku miesięcy grałem w Multi na 5 skreśleń bez plusa.
Grałem codziennie, w zasadzie niewiem czemu uczepiłem się tej gry... łącznie od tamtego czasu kupiłem 420 zakładów.
Efekt jest taki że prawie co losowanie liczby wypadały obok i ani razu nie trafiłem tego 5/5.
Na losowanie brałem zawsze 4 a czasem nawet 8 zakładów.

Albo to pech albo te gry są po prostu tak zrobione że jeśli już ktoś wygra to jest to czysty przypadek.

420zakładów kosztowały ponad tysiąc zł, dalsza gra jest już bez sensu bo ewentualna wygrana to 700zł.

Frustracja po prostu...

Jedyna gra w której mam szczęście to keno i chyba tylko w to będę grał

Awatar użytkownika
Krzysiek1989
Mistrz typowania
Mistrz typowania

Re: Multi Multi- osobista porażka

Post autor: Krzysiek1989 » 07 sty 2018, 23:14

Ostatnie czasy wszystkie gry nie dają nic ugrać... Nie wiem od czego to zależy, ale widzę to po wynikach w rodzinie i po znajomych. Sam zresztą też się przejechałem nie raz. Szymon, jak dobrze pamiętam, to Keno Ci sprzyjało i tego się trzymaj. Jeszcze to odrobisz :-)

GrubyHajs
Wyjadacz
Wyjadacz

Post autor: GrubyHajs » 08 sty 2018, 8:31

Maksymalizacja zysków hehe. Wszędzie krążą opinie że wszystko mają w komputerach i dlatego sie nie wygrywa, przecież ten cały lotek to państwowy moloch i ma zarabiać a nie przynosić straty. Od czasów tej komputeryzacji ja to nawet wiecej jak 100zł nie wygrałem w ten kicz.

Awatar użytkownika
KrzysioMisio
Boss
Boss

Post autor: KrzysioMisio » 08 sty 2018, 10:10

W MM to można sobie grac ale najpewniejsza metoda to CT jeden zakład na np. 5 losowań. większe prawdopodobieństwo że coś wpadnie, na swoje typy to makabrycznie ciężko. Keno przy tym, to jest pikuś i łatwa gra.

Awatar użytkownika
House7
Boss
Boss

Post autor: House7 » 08 sty 2018, 13:45

Ja od dłuższego czasu chce przejść na grę jednym zakładem na 10 losowań i tyle. Ale mi nie wychodzi bo łudzę się, że typując samemu mam większą szansę na powodzenie....

Awatar użytkownika
Szymonnowya
Wyjadacz
Wyjadacz

Post autor: Szymonnowya » 08 sty 2018, 17:04

Jeśli już ktoś wygrywa to napewno nie decyduje o tym los tylko oni.

A fakt że niby nie muszą oszukiwać bo i tak połowa kasy z zakładów zostaje u nich to tylko przykrywka.

..." po co mieć tylko 10 milionów jak można mieć np 20".

GrubyHajs
Wyjadacz
Wyjadacz

Post autor: GrubyHajs » 08 sty 2018, 19:56

Masz sporo racji . Kiedy np doczekam sie czegoś takiego w polskim lotku jak opublikował tu The Sun? Ja rozumiem że mafia itd... Ale podać do wiadomości np kto wygrał w zdrapke 7tys zł lub 10 tys zł to problem dla lotto to nadal nie mam zaufania kto wygrywa te miliony... w Bułgarii zdajsie podali do wiadomości publicznej że ktoś tam trafił główną nagrodę w zdrapce(po tym zdajsie gość wyjechał z miasta ) a w Polsce dalej ta 'anonimowość"

https://www.thesun.ie/news/2003240/shop ... own-store/

Sollen
Wymiatacz
Wymiatacz

Post autor: Sollen » 08 sty 2018, 21:17

W MM nie grałem aż tak intensywnie, ale miałem miesiące że często puszczałem na te 5 liczb. No i te 3/5 czyli 4 PLN może dwa razy miałem jeśli nie jeden raz, więc odpuściłem.

trevi
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Post autor: trevi » 19 sty 2018, 9:51

Witajcie w klubie - ja regularnie zaliczam serie 0/10 kilka razy pod rząd - nawet założyłem tu temat..
Ciekawe czemu w MM nie ma płatnego 0/10 jak w Keno?

Raz fuks sprawił że miałem 8/10 co uważam za cud nad Wisłą.. ale i tak wysokość wygranej to jakiś śmiech na sali...
W tym roku odpuszczam sobie Lotto..

Awatar użytkownika
MilMonet
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Post autor: MilMonet » 21 sty 2018, 17:46

Witam

testuje od sporego czasu ciekawa strategie typowania w Multi i na duzo procent oparta jest ona na rachunku prawdopodobienstwa/trafienia (czym szeroko szczyci sie TS i wprost uzasadnia, ze oni nic nie musza, gdyz prawdopodobienstwo robi swoje) + oczywiscie marginesy bledów typu wymiana kulek/testowe losowanie/serwis maszyny, co w krok za tym ida trend/y niesprzyjajace do ktorych nalezy mocno sie przyzwyczaic i byc swiadomym przegranej.

Ddodam iz w testach na sucho efekty sa mocno powyzej sredniej dla osiagania zyskow z uwzglednieniem ewentualnych porazek - musialbym sporo gier przegrac wchodzac w odpowiednich momentach, co wg moich analiz jest mocno za kombinacjami TS niz slabej skutecznosci mojej metody, gdyz spora ilosc faktow przemawia za trafieniami/zyskami, a straty oczywiscie sa lecz rzadko/male i jesli pojawiaja sie wieksze to dla mnie Multi.M ma malo wspolnego z gra fairplay i grubo cos jest na rzeczy, a Matematyka i jej pochodne to swietny plaszcz!... ale to juz temat rzeka.

Sa w tej puli takze 5z5 wiec temat dotyczy takze mnie... dodam iz jesli juz przejde do gry na zywo i okaze sie, ze wychodze sporo na minus i TS nie daje wygrywac lub czesto daje, ale ochlapy/minimum to uwazam, ze nalezy cos z tym zrobic ;/ bo to juz jest jeden wielki MATRIX z mafia na czele i z checia opublikuje moja metode, ktora sporo ukaze iz jestesmy robieni jak dzieci na zabawki + dzisiejsza technologia z USA- firma pracująca dla TS-PL idealnie dopracowala caly szereg metod w tym algorytmy do manipulowania losowoscia na granicy lamania prawa w stosunku do grajacych bo szczytem beszczelnosci jest fakt, ze placimy jak za zboze w PL za 1zaklad/gra, ktora moze okazac sie iz jest oparta na totalnej manipulacji i nierownosci co do podzialu zyskow dla obywateli.

"Szymonnowya" jak dobierales liczby? mozesz cos wiecej skrobnac? nie chce znac metody/szczegolow tylko ogolnie... czy opierales sie na analizach losowan? i dawaly Ci one w testach wygrane? trzymales sie prawdopodobienstwa? czy leciales jakims stalym zestawem lub chybil trafil?

Jacek_K1961
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: Jacek_K1961 » 05 maja 2018, 15:33

Dziwne, że jeżeli tylko zaczynam grać w multi na parkę, trójkę, czwórkę, czy piątkę z progresją, kiedy zbliża się że dany układ nie padł przez tyle losowań, że do bicia rekordu z wszystkich ponad 10.000 losowań brakuje 10-ciu nietrafień, to gdy wchodzę do gry zawsze bity jest rekord. Na sucho jak powstrzymuję się jeszcze jedno/dwa losowania (bo to niedziela to w poniedziałek od rana wyślę, czyli około 8 losowań przed rekordem) i bez wtopienia kasy, układ pada na 5-10 losowań przed rekordem. W układzie na parki wysyłałem na progresję - pobity rekord! Druga parka, następna którą obserwowałem która zbliżała się zaraz po tym pobitym rekordzie i spełniała moje wyliczenia, myślę ... nie no nie może chyba być znowu taki pech - "traf" następny bity rekord. Teraz piątka to samo! Przypadek ?

Awatar użytkownika
KrzysioMisio
Boss
Boss

Post autor: KrzysioMisio » 05 maja 2018, 22:22

W Multi nic nie jest przypadkiem, poobserwuj a dójcież do pewnych wniosków :)

Awatar użytkownika
newużytkownik
Boss
Boss

Post autor: newużytkownik » 05 maja 2018, 23:32

Też tak kiedyś kombinowałem, ale doszedłem do wniosku, że kulki w bębnie nic nie wiedzą o rekordach i wypadają jak chcą ;-) Bo właściwie tak jest... Kulki i bęben to tylko fizyczne urządzenie i ono nie kieruje się rekordami, tylko po prostu losuje.

Zastanawiam się tylko nad przypadkiem z czasów kiedy wprowadzano Multi Lotka (bodajże 1995 rok). Wtedy to dostarczono TS-owi wadliwą maszynę losującą, która omijała niektóre liczby. Pytanie tylko jak to możliwe ? Skoro teraz TS i eksperci zapewniają graczy, że nad bębnem i kulkami nie da się zapanować, że jest to fizycznie niemożliwe. A wtedy co ? Było możliwe ?

voytek
Boss
Boss

Post autor: voytek » 07 maja 2018, 15:59

dlatego ja gram praktycznie tyklo na chybil-trafil i od razu na 10 no czasem 9 skreślen - też przegrywam ale wystarczy, że trafie raz a dobrze i odegram się z nawiązką za wszystkie lata :)
wg mnie gra o takie np. 500 czy 700zł czy nawet 1 tys zl nie ma wiekzego sensu... owszem czasem mozna spróbować ale nie taka skalę... powiedzmy sobie prawde co te 500 czy 1 tys zl zmieni w Twoim życiu? oczywiscie lepiej mieć niż nie mieć ale nie kosztem takim nakładów finansowych. ;)

Ajay
Wymiatacz
Wymiatacz

Post autor: Ajay » 07 maja 2018, 17:14

Zagrałem w sobotę o raz pierwszy w multi i dałem się nabrać. Wziąłem 10 liczb, pojedynczą stawkę oraz plusa. Trafiłem jedną liczbę i myślałem, że wygrałem 10 zł. Później się okazało, że nic nie wygrałem bo tą liczbą nie był plus. :-/

Odpowiedz