Pomóżcie! :)

Dział poświęcony grze Lotto.
Odpowiedz
juustyna
Nowicjusz
Nowicjusz

Pomóżcie! :)

Post autor: juustyna » 22 kwie 2017, 12:41

Dzień dobry!
Jestem studentką Uniwersytetu Warszawskiego i piszę pracę licencjacką, w której robię badanie o grających w Lotto. Na tym forum jest dużo osób grających, dlatego mam do Was ogromną prośbę!
Proszę, wypełnijcie moją ankietę:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... Q/viewform
Wypełnienie jej zajmie kilka minut, a mi bardzo pomoże.
Z góry dziękuję za pomoc!
Chętnie przyjmę też wszelkie uwagi czy pytania dotyczące ankiety. ;-)

Zabicka1987
Wyjadacz
Wyjadacz

Re: Pomóżcie! :)

Post autor: Zabicka1987 » 22 kwie 2017, 12:59

Przepraszam ale glupia to jest ankieta wogule nie ma to nic do gier lotto tylko ostatnie pytanie. Gracz by mial wypelnic ankiete o graniu gier a nie ile zarobi.Nikt nie potrzebuje wykształcenie do drapania zdrapek albo wyslania kuponu. Stan cywilny ? Po co to, to nie ma nic wspolnego z lotto ? Czym się Pan(i) obecnie zajmuje? Odpowiedz kupowaniem zdrapek. Dla mie to jest chora ankieta

panX
Boss
Boss

Post autor: panX » 22 kwie 2017, 13:31

Takich mamy studentów w tych czasach ;-)

Awatar użytkownika
JaGracz
Boss
Boss

Post autor: JaGracz » 22 kwie 2017, 18:22

Na kolejnych kilku stronach jest o lotto.. U mnie też mam ankietę - http://jagracz.pl/ankieta-o-lotto/

Ankietę wypełniłem, czy będę mógł poprosić *po obronie * o pracę na @ do przeczytania z ciekawości?

Jaki tytuł pracy?

Krzys
Wyjadacz
Wyjadacz

Post autor: Krzys » 22 kwie 2017, 21:06

Ankieta wypełniona :)

Nie przypadło mi do gustu tylko jedno pytanie, mianowicie: "Zgubienie którego losu zmartwiłoby Pana najbardziej?". Musiałem coś wybrać, jednak w rzeczywistości nie ma to dla mnie żadnego znaczenia- losy "chybił-trafił" są tak samo istotne co te, z "własnymi liczbami". Brakuje mi więc takie odpowiedzi.

Awatar użytkownika
Super7
Moderator
Moderator

Post autor: Super7 » 22 kwie 2017, 23:12

Też uważam, że ankieta jest bardzo kiepsko sformułowana, ale wypełniłem do końca.

Co ciekawe, wypełniłem też ankietę JaGracz no i ze zdziwieniem stwierdzam, że osobiste doświadczenia z kolektury są zupełnie odmienne co do wyników tej ankiety :-D Ale uważam, że gry TS są bardzo dobrym tematem na jakąś pracę socjologiczną bo pokazują wiele fajnych reakcji i zachowań całego społeczeństwa.

Awatar użytkownika
JaGracz
Boss
Boss

Post autor: JaGracz » 23 kwie 2017, 6:17

Super7 pisze:
22 kwie 2017, 23:12
Też uważam, że ankieta jest bardzo kiepsko sformułowana, ale wypełniłem do końca.

Co ciekawe, wypełniłem też ankietę JaGracz no i ze zdziwieniem stwierdzam, że osobiste doświadczenia z kolektury są zupełnie odmienne co do wyników tej ankiety :-D Ale uważam, że gry TS są bardzo dobrym tematem na jakąś pracę socjologiczną bo pokazują wiele fajnych reakcji i zachowań całego społeczeństwa.
Dzięki za wypełnienie u mnie.

A koleżanka może skorzystać z mojej ankiety jeżeli ma ochotę lub potrzebę ;-)

Ja zauważyłem, że im więcej pytań, tym mniej odpowiedzi - zobacz ile u mnie ma odpowiedzi pierwsze pytanie, a ile ostatnie. Ciekawe czy jakby odpowiedzi pojawiały się po wypełnieniu całości to więcej osób, by wypełniło do końca, czy więcej by szybciej zrezygnowało :-?

juustyna
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: juustyna » 25 kwie 2017, 14:17

Bardzo dziękuję za wszystkie wypełnione ankiety! Dziękuję też za wszystkie uwagi :)

Co do tematu wolałabym na razie o tym tu nie pisać, aby nie sugerować odpowiedzi. Ewentualnie proszę o pytania w wiadomości prywatnej. Po obronie, nie ma problemu :)

Odnośnie tej wypowiedzi:
Zabicka1987 pisze:
22 kwie 2017, 12:59
Przepraszam ale glupia to jest ankieta wogule nie ma to nic do gier lotto tylko ostatnie pytanie. Gracz by mial wypelnic ankiete o graniu gier a nie ile zarobi.Nikt nie potrzebuje wykształcenie do drapania zdrapek albo wyslania kuponu. Stan cywilny ? Po co to, to nie ma nic wspolnego z lotto ? Czym się Pan(i) obecnie zajmuje? Odpowiedz kupowaniem zdrapek. Dla mie to jest chora ankieta
Ankieta nie kończy się na tych kilku pytaniach na pierwszej stronie. Jeśli ktoś odpowiedział, że gra, były kolejne pytania, więc radzę dokończyć ankietę zanim wyda się tak krytyczną opinię. Rozumiem, że ankieta może się nie podobać, czy być źle sformułowana, jednak te "zarzuty", że pytania nie mają nic wspólnego z lotto wydają mi się bezpodstawne.
Początkowe pytania, czyli tak zwana metryczka pojawiają się w każdej ankiecie i są bardzo potrzebne w pracy.

Jeszcze jedno pytanie: jakich studentów mamy w tych czasach? ;)

Awatar użytkownika
boobs
Boss
Boss

Post autor: boobs » 26 kwie 2017, 6:05

Hej... właśnie jestem w trakcie wypełniania Twojej ankiety. Oto moje wnioski na bieżąco:

1). Pytanie ile kuponów kupujesz zazwyczaj na jedno losowanie jest trochę źle sformułowane bo chyba chodziło o liczbę zakładów. Na jednym kuponie można mieć 8 zakładów a można mieć 1 zakład.
2). Pytanie o zgubiony los też jest trochę dziwne gdyż za każdy z nich zapłaciłem, w każdym z nich szanse na wygraną mam takie same. Zaznaczyłem opcję "chybił trafił" ponieważ wydaje mi się, że liczby skreślone przez siebie bym zapamiętał przez co potem mógłbym sprawdzić czy coś bym wygrał.
3). Pytanie o to jakie liczby wygrały. Gram obiema metodami więc brakuje mi odpowiedzi łączonej. Musiałem wybrać opcję, która ostatnio dała mi wygraną 3/6 a więc chybił trafił.

Mam nadzieję, że pomogłem. Pozdrawiam.

juustyna
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: juustyna » 26 kwie 2017, 9:48

Dzięki!
Co do 3) w pytaniu o wygraną można zaznaczyć obie odpowiedzi, chyba, że źle Cię zrozumiałam i nie o to Ci chodziło. Ale dziękuję!

Awatar użytkownika
ER33
Boss
Boss

Post autor: ER33 » 26 kwie 2017, 21:17

Generalnie nie ma się do czego doczepić, ponieważ w taki właśnie sposób i w takim stylu skonstruowane są wszystkie ankiety.
Jedynie co to można by było ją tylko poszerzyć o kilka dodatkowych pytań. A tak poza tym wszystko w normie i ok. Ankieta spoko, wypełniona ;-)
Daj potem znać na priv jak obrona :-) Powodzenia rzecz jasna ;-)

Awatar użytkownika
JaGracz
Boss
Boss

Post autor: JaGracz » 27 kwie 2017, 5:22

juustyna napisałem do Ciebie na priva ;-) 2 dni tymu :roll:

Odpowiedz