Jak wygrać?

Dział poświęcony grze Lotto.
Odpowiedz
sabak114
Nowicjusz
Nowicjusz

Jak wygrać?

Post autor: sabak114 » 26 lut 2017, 22:48

Hej wszystkim,
Nie wiem czy był już taki temat, ale nie mogę znaleźć więc postanowiłam założyć nowy. Gra w Lotto chodziła za mną od jakiegoś czasu, a że potrzebuję ostatnio kasy postanowiłam spróbować swoich sił. I tu moje pytanie bo jestem całkowicie ciemna jeśli chodzi o granie jak na razie. Czy większość z Was ma jakieś sprawdzone ''sposoby'', aby wygrać chociaż minimalną kwotę i nie stracić, czy raczej puszczacie zakłady w ciemno czekając aż uśmiechnie się do Was los? Byłabym wdzięczna za każdą odpowiedź :)

Awatar użytkownika
forresty
Boss
Boss

Re: Jak wygrać?

Post autor: forresty » 27 lut 2017, 7:35

Reguł żadnych nie ma. Wystarczy spojrzeć na wyniki losowań. Średnio mamy milion-dwa miliony zakładów na jedno losowanie w tym 6x6 w ilości zero, kilkadziesiąt osób trafi 5x5, kilkaset czwórek i kilkadziesiąt tys trójek. Wszystko w losowaniu w którym uczestniczyło ponad milion zakładów więc sama sobie możesz wyobrazić czy ludzie mają sposoby czy nie mają. NO nie mają. gdyby istniały sposoby na wygrywanie nawet małych kwot Totalizator szybko by zbankrutował bo przy zakupie kilku tys zakładów które wygrywają choćby trójki robi się już ładna sumka.

Awatar użytkownika
serek
Boss
Boss

Post autor: serek » 27 lut 2017, 9:40

Lotto to ciężki kawałek do skonsumowania dla każdego gracza.
Są inne, trochę łatwiejsze gry na ugranie paru zł, ale jak wyżej zgadzam się, iż tylko praca leży u podstaw co do zdobycia kasy. :-)

Awatar użytkownika
forresty
Boss
Boss

Post autor: forresty » 27 lut 2017, 10:20

Z lotto jest ten klopot że kosztuje dużo a wygrane niższego stopnia starczają na paluszki. W wersji wypas - z sezamem. Trójka czasem wpadnie, ale 24zł za regularne granie to malutko a jak się gra od święta to i przez pół roku można nic nie wygrać. Nie pamietam kiedy ostatnio grałem. W zwiazku z chorobą zupełnie się wycofałem, ale nawet jeśli by jej nie było to trochę ostudziłem swój zapał akurat do tej gry. Mini Lotto mimo wszystko daje większą nadzieję na cokolwiek niż marzenia o 6x6 w lotto, a 9tys za 5x6 to nikomu sytuacji życiowej nie zmieni za bardzo moim zdaniem

Krzys
Wyjadacz
Wyjadacz

Post autor: Krzys » 27 lut 2017, 20:58

Nie ma żadnego "sposobu", żeby wygrywać w Lotto, a każdy kto twierdzi inaczej, kłamie. Tutaj liczy się wyłącznie szczęście. Najprawdopodobniej przez cały czas będziesz na minusie, więc w Lotto graj tylko pieniędzmi, które masz na zbyciu. Wydawanie dużej kasy z przekonaniem "Teraz na pewno mi się uda" może prowadzić tylko do frustracji. Pamiętaj- to zabawa, a nie sposób na zarobek.

Moja rada- ustal sobie kwotę, jaką chcesz wygrać, niech to będzie Twój cel. Następnie wybierz taką grę, w której prawdopodobieństwo wygrania owej kwoty jest najwyższe. Tylko w taki sposób możesz pomóc szczęściu, rozsądnie wybierając grę :)

Awatar użytkownika
forresty
Boss
Boss

Post autor: forresty » 28 lut 2017, 7:58

Każdy kto zaczyna grać ma zbyt optymistyczne podejście bo wydawać się może że co to za problem skreślić 6 numerków z 49 do wyboru. Potem okazuje się że trudno trafić nawet trzy liczby. No tak niestety wygląda ta zabawa. Jest to trochę walenie głową w ścianę tudzież próba kopania się z koniem dlatego nikt nie powinien zaczynać gry z poziomu chęci trafienia 6x6 ani nawet regularnego wygrywania małych su bo tego po prostu nie da się zrobić jakimkolwiek sposobem. Tzn sposoby są, ale koszty przewyższą poziom wygranej.

Awatar użytkownika
serek
Boss
Boss

Post autor: serek » 28 lut 2017, 9:16

forresty - Jak to mówił Pawlak "mądrego warto posłuchać" :lol:

Awatar użytkownika
forresty
Boss
Boss

Post autor: forresty » 28 lut 2017, 13:22

Jakbym był taki mądry to bym w ogóle nie grał ;-) Co też z przyczyn obiektywnych ostatnio uczynilem

sabak114
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: sabak114 » 01 mar 2017, 17:30

Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Wiadomo, praca jest pewniejsza aby mieć stały zarobek i całkowicie się zgadzam. Choć czasami będę próbować, a może akurat uda się coś wygrać :)

Odpowiedz