EJ - temat dla kolektorow

Dział poświęcony grze Eurojackpot.
Odpowiedz
pasikonik
Wymiatacz
Wymiatacz

EJ - temat dla kolektorow

Post autor: pasikonik » 18 wrz 2017, 15:12

Mam pytanie to innych kolektorow (w sumie nawet nie wiem jak wielu jest nas tutaj)

Jak wyglada u Was zainteresowanie wsrod klientow... namawiacie na sile... ludzie sami chca probowac zagrac?
Wiele osob narzeka, ze drogie zaklady?

Ja osobiscie sie przyznam, ze nie spodziewalem sie takiej PORAZKI jesli chodzi o zainteresowanie

Awatar użytkownika
Super7
Moderator
Moderator

Re: EJ - temat dla kolektorow

Post autor: Super7 » 19 wrz 2017, 13:20

Na początku informowałem klientów, że będzie wchodzić ta gra i co mnie mocno zaskoczyło-bardzo dużo ludzi się decydowało na zakup (myślałem, że może co 5 lub nawet co 10 klient to kupi, a okazało się, że prawie co drugi brał). Teraz po rozbiciu puli sprzedaż trochę siadła, ale i tak udział EJ utrzymuje się w okolicach 20%, więc tego się nie spodziewałem.

Oczywiście, że klienci narzekają na drogie zakłady, ale zazwyczaj kontrargument w stylu "jest tutaj aż 12 stopni wygranych" lub wysokość wygranej I stopnia wystarcza do przekonania bez zbędnego wciskania na siłę ;-)

U mnie dobrą robotę wykonuje tablica kumulacyjna EJ-jezeli jeszcze jej nie dostałaś to wierć dziurę w brzuchu Przedstawiciela żeby Ci ją przywiózł. Dzięki niej klienci sami wypytują o EJ.

Osobiscie uważam, że dla EJ daleko do porażki (zwłaszcza tak spektakularnej jak SSz-najgorszy pomysł w historii). Zresztą sam TS zakłada, że sprzedaż pozostanie na poziomie takim jak w reszcie krajów-ok. 10%

Odpowiedz