EuroJackpot w Polsce

Dział poświęcony grze Eurojackpot.
Odpowiedz
Awatar użytkownika
House7
Boss
Boss

Re: EuroJackpot w Polsce

Post autor: House7 » 20 kwie 2018, 12:52

Tak, ja już o tum gdzieś wcześniej pisałem, że jednak lepiej kupić 1 zakład lotto z plusem na 3 losowania co da 6 losowań (3x lotto i 3x plus) a więc 6 szans na co najmniej milion, który każdego urządza. I to wszystko za 12 zł czyli prawie tyle samo co jedna szansa w EJ...

Awatar użytkownika
cranky
Wymiatacz
Wymiatacz

Post autor: cranky » 22 kwie 2018, 15:40

A cóż takiego fajnego trafiłeś w dużego że reszta nie ma sensu?. Jeśli można zapytać😁

typfon
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Post autor: typfon » 23 kwie 2018, 7:49

przy wygranej powyżej 300 000 000 mil pln, to ja i tak bym w PL nie zostawał :) więc wolał bym w Euro wypłacić nie martwiąc się o kursy :)

edi8
Ekspert
Ekspert

Post autor: edi8 » 19 maja 2018, 11:00

Co stanie się jeśli kwota nagrody głównej wyniesie 90 milionów EUR?

Po osiągnięciu maksymalnej wartości nagrody głównej na poziomie 90 milionów EUR dodatkowe środki pochodzące ze sprzedaży kuponów, które byłyby dodane do nagrody głównej, trafiają do drugiego poziomu nagród. Nagroda za wylosowanie pięciu liczb głównych oraz dwóch euroliczb wciąż będzie wynosiła 90 milionów EUR, aż ktoś ją wygra. Dodatkowe środki, które nie trafiają do nagrody głównej zostaną przekazane do drugiego poziomu nagród (kombinacja 5 liczb głównych + 1 euroliczby). Maksymalna kwota środków drugiego poziomu nagród jest również ograniczona do 90 milionów EUR. W przypadku osiągnięcia maksymalnej kwoty dodatkowe środki są przekazywane do kolejnego poziomu nagród (5 liczb głównych).

źródło: https://www.euro-jackpot.net/pl/limit-jackpota

Odpowiedz