zmiany w EP

Dział poświęcony grze Ekstra Pensja.
Awatar użytkownika
JaGracz
Boss
Boss

Re: zmiany w EP

Post autor: JaGracz » 30 mar 2017, 21:01

I mini lotto za 2,5 zl i gwarantowane 500 tys ! ;p

grajus86

Post autor: grajus86 » 30 mar 2017, 21:29

Reformy
Gra Bingo z 21 liczb losować 9 i dwa plusy od 1-10 co godzinę od 9.40 do 21.40
Mini Lotto dwa razy w tyg.
Lotto codziennie
do tego pokazywać losowanie gier zagranicznych i mieć je w ofercie
itd. i kończy się sielanka dla prezenterów lotto od rana do wieczora siedzieć w studio.Niech się leje pot
do tego rotacja stawki jak w ekstra pensji
Grajcie przegrywajcie :D

Awatar użytkownika
newużytkownik
Boss
Boss

Post autor: newużytkownik » 31 mar 2017, 9:54

Te losowania codzienne same z siebie nie dadzą większej liczby grających. Tu chodzi chyba o pewien aspekt psychologiczny - jeśli ktoś przychodzi do kolektury np. w poniedziałek lub wtorek i ma do wyboru tyle gier to raczej wybierze tą, której losowanie będzie tego samego dnia. Ekstra Pensja zatem odpada w przedbiegach - podejrzewam, że jedynie w dni losowań robiony jest największy obrót. TS tą zmianą chce widocznie zlikwidować ten problem - tyle, że to droga prosto donikąd :-)

Problemem EP jest bowiem zbyt duża cena zakładu - gdyby była za 2 zł (+ możliwość stawki) to zrobiliby taki obrót jakiego jeszcze żaden prezes TS nie widział. Ale skąd ci ludzie z Targowej mają to wiedzieć - w końcu są wykształceni, mieszkają w Warszawie, zarabiają pewnie wielokrotność tej EP, więc skąd mają wiedzieć czego potrzebują ich klienci, czyli w większości ludzie zarabiający podstawową pensję w tzw. Polsce B ? To jest największy problem zarządu TS - po prostu nie wiedzą kim są ich klienci... Gdyby to była firma prywatna to obrotny menedżer w mig zrobiłby dopasowaną do potrzeb klientów ofertę - a że to państwowy moloch po każdych wyborach wykorzystywany do obsadzania stołków zupełnie przypadkowymi ludźmi to efekty są jakie są :-/

Awatar użytkownika
Redzi1976
Wymiatacz
Wymiatacz

Post autor: Redzi1976 » 31 mar 2017, 10:21

newużytkownik, Podoba mi się Twoja wypowiedź. Jest dokładnie jak piszesz problemem EP jest cena i dopóki ona nie spadnie do max, 2 zł ludzie będą wybierali inne gry tańsze. Ja osobiście polecam Mini Lotto w cenie jednego zakładu EP aż 5 zł masz 4 zakłady Mini Lotto. Wielka szkoda że Mini nie ma kumulacji jak w Lotto jeśli wprowadzili by zmianę w Mini i wprowadzili kumulacje to by był ich strzał dziesiątkę:) A największą porażką jest gra Super Szansa tam to dopiero szkoda kasy na tą grę jak ktoś umie liczyć i wie jakie są tam szanse i jest mądry to nie gra w to wcale.

pasikonik
Wymiatacz
Wymiatacz

Post autor: pasikonik » 31 mar 2017, 11:08

moim zdaniem wiekszosc ludzi po prostu przestanie grac w EP, poniewaz szkoda im bedzie wydac codziennie 5 zl

jak znam zycie, to caly maj bedzie miesiacej EP i przykazem wciskania jej kazdemu co sie da.. .tylko ze ja osobiscie nigdy przenigdy nie wciskalem nic klientowi z produktow promowanych w danej chwili (a 10 lat juz prowadze kolekture).. wychodze z zalozenia, ze wciskajacy sprzedawca to natarczywy sprzedawca i ludzie stopniowo od takiego punktu sie zaczna odwracac

Awatar użytkownika
newużytkownik
Boss
Boss

Post autor: newużytkownik » 31 mar 2017, 16:43

newużytkownik pisze:
31 mar 2017, 9:54
to państwowy moloch po każdych wyborach wykorzystywany do obsadzania stołków zupełnie przypadkowymi ludźmi to efekty są jakie są :-/
Jak widać niektórzy wcale nie muszą grać, by dostać Ekstra Pensję :-| :
http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiast ... rects=true

Heh nawet tego tytuł artykułu jest zgodny z tematem naszej dyskusji ;-)

Awatar użytkownika
JaGracz
Boss
Boss

Post autor: JaGracz » 31 mar 2017, 19:29

Mi właśnie odpowiadała poniedziałkowa przerwa od EP i LzP i gra na zmianę w obie gry.. Codziennie byłoby mi szkoda 5 zł

laksom
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Post autor: laksom » 02 kwie 2017, 16:09

Czułem nosem, ze TS ma zamiar wprowadzić zmiany w EP, nie przypuszczałem jednak, że zdecydują się na codzienne losowanie, bez obniżki stawki podstawowej. Może pójdą po rozum do głowy i cena spadnie do 2 - 2,50 PLN za zakład. Jeśli ktoś decydowałby się na codzienną grę, to wydatek 5 złociszy mocno nadszarpnie jego kieszeń.

Awatar użytkownika
Krzysiek1989
Mistrz typowania
Mistrz typowania

Post autor: Krzysiek1989 » 02 kwie 2017, 16:24

laksom pisze:
02 kwie 2017, 16:09
Czułem nosem, ze TS ma zamiar wprowadzić zmiany w EP, nie przypuszczałem jednak, że zdecydują się na codzienne losowanie, bez obniżki stawki podstawowej. Może pójdą po rozum do głowy i cena spadnie do 2 - 2,50 PLN za zakład. Jeśli ktoś decydowałby się na codzienną grę, to wydatek 5 złociszy mocno nadszarpnie jego kieszeń.
Minimum będzie trzeba mieć te 150zł miesięcznie, przy 1 zakładzie dziennie by móc być w grze. Dość drogi interes, a co to jest przecież 1 zakład ? Tyle co nic. No i tu niby Mini Lotto wypada lepiej, bo ktoś przecież powie że za 5zł mamy 4 zakłady, a w Ekstra Pensji tylko 1 zakład, ale sami wiecie jak z tym Mini Lotto jest... I bądź tu mądry.

laksom
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Post autor: laksom » 02 kwie 2017, 18:37

Zobaczymy jak w moich testach wypadnie w takim bądź razie codzienna rywalizacja ML vs EP, przy wydatkach tej samej wielkości.

Awatar użytkownika
JaGracz
Boss
Boss

Post autor: JaGracz » 02 kwie 2017, 19:46

:arrow: Laskom może chcesz rozpisać miesiąc gry w EP "dla mnie/nas".. Zapraszam w wolnej chwili do działu "Wasze typy". Mogę pograć miesiąc w EP za prawdziwe pieniądze wg wskazówek 8-)

laksom
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Post autor: laksom » 02 kwie 2017, 23:03

Czemu nie. Ile miałbym wytypować konkretnie zakładów?

Awatar użytkownika
JaGracz
Boss
Boss

Post autor: JaGracz » 03 kwie 2017, 4:22

Budżet 420 zł / miesiąc, czyli przy codziennym EP masz 84 zakłady. Żeby nie robić offtopu, zaprasza tutaj: http://www.forumlotto.pl/viewtopic.php? ... 69#p134469

Będziesz mógł zarówno postawić vabank 84 zakłady na 1 losowanie, albo rozplanować grę na większy okres czasu - max miesiąc ;-)

Czasu jeszcze trochę masz, więc się przypomnę za chwilę, bo teraz gram mixem swoim+Grajusa86, w maju gram wg Serka, w czerwcu wg Super7.. lipiec byłby Twoim polem do popisu.

laksom
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Post autor: laksom » 03 kwie 2017, 15:48

OK, dajesz mi bardzo dużo czasu, mam nadzieję, że do lipca nie zapomnę :)

Awatar użytkownika
JaGracz
Boss
Boss

Post autor: JaGracz » 03 kwie 2017, 18:06

Przypomnę;)

Odpowiedz