Deszczowe Cześć

Jesteś nowy? Zapraszam do przedstawienia się pozostałym graczom.
Odpowiedz
Deszczowy
Nowicjusz
Nowicjusz

Deszczowe Cześć

Post autor: Deszczowy » 10 gru 2017, 0:06

Cześć jestem tu nowy i już zrobiłem przypał :lol:
Wstawiłem podobno zły tytuł do filmiku gdzie zdrapywałem zdrapki. No nic naprawione.
Zaczynam dodawać filmiki jak zdrapuje na youtube, bo chce żeby mi się chociaż 1% zwrócił pieniędzy. Mój kanał nie będzie w 100% o zdrapkach. Macie jakieś sugestie?

Awatar użytkownika
House7
Boss
Boss

Re: Deszczowe Cześć

Post autor: House7 » 10 gru 2017, 12:05

Hej.
Z sugestii to na pewno bym doradzał nie dawać naciąganych tytułów jak na onecie, interii itp. :P
Kliknięcie kliknięciem ale po co wkurzać widzów.
A tak generalnie to więcej można będzie powiedzieć jak już będziesz miał z kilkadziesiąt filmów. Powodzenia ;)

Awatar użytkownika
Krzysiek1989
Mistrz typowania
Mistrz typowania

Post autor: Krzysiek1989 » 10 gru 2017, 12:58

Witam :-) Pamiętam czasy, kiedy na YouTube nie było w ogóle zdrapek. Bardzo mi tego brakowało, później pojawił się jeden gość "Zdrapkowe Tajemnice" i bardzo się z tego powodu cieszyłem :-) Oglądałem go codziennie namiętnie i nie mogłem się doczekać, kiedy wstawi następny filmik ze zdrapkami. Niestety nie trwało, to jakoś długo, może z rok i na YouTube pojawiła się lawina filmów ze zdrapkami... Każdy nagrywał zdrapki. Setki filmików, teraz już praktycznie w ogóle nie oglądam żadnych zdrapek na YouTube. Za dużo tego wszystkiego, to już nawet nie jest smaczne. Niestety to wszystko pokazuje jakim jesteśmy cebularskim narodem. Sam chciałem pewien czas temu zacząć nagrywać zdrapki, ale przy obecnej ilości filmików, to nie ma sensu. Pozdrawiam i życzę powodzenia oraz wytrwałości.

Awatar użytkownika
serek
Boss
Boss

Post autor: serek » 10 gru 2017, 13:50

Ja tylko się mogę przywitać, gdyż ze zdrapkami mam tyle wspólnego, że się czasem "po plecach" podrapię. ;-)

Awatar użytkownika
House7
Boss
Boss

Post autor: House7 » 10 gru 2017, 17:28

Krzysiek1989 pisze:
10 gru 2017, 12:58
Witam :-) Pamiętam czasy, kiedy na YouTube nie było w ogóle zdrapek. Bardzo mi tego brakowało, później pojawił się jeden gość "Zdrapkowe Tajemnice" i bardzo się z tego powodu cieszyłem :-) Oglądałem go codziennie namiętnie i nie mogłem się doczekać, kiedy wstawi następny filmik ze zdrapkami. Niestety nie trwało, to jakoś długo, może z rok i na YouTube pojawiła się lawina filmów ze zdrapkami... Każdy nagrywał zdrapki. Setki filmików, teraz już praktycznie w ogóle nie oglądam żadnych zdrapek na YouTube. Za dużo tego wszystkiego, to już nawet nie jest smaczne. Niestety to wszystko pokazuje jakim jesteśmy cebularskim narodem. Sam chciałem pewien czas temu zacząć nagrywać zdrapki, ale przy obecnej ilości filmików, to nie ma sensu. Pozdrawiam i życzę powodzenia oraz wytrwałości.
No jak trafisz podczas nagrania na jakąś grubą nagrodę to filmik swoją oglądalność będzie miał, mimo, że jest ich mnóstwo :P

Awatar użytkownika
Krzysiek1989
Mistrz typowania
Mistrz typowania

Post autor: Krzysiek1989 » 10 gru 2017, 18:06

Tylko kto z nich wszystkich wstawi Ci taki filmik ;-) Do 10 000zł, myślę że tak, powyżej wątpię.

Odpowiedz