Błąd zdrapkomatu i reakcja kolektorki.

Tematy ogólne dotyczące tematyki zdrapek.
Ajay
Wymiatacz
Wymiatacz

Re: Błąd zdrapkomatu i reakcja kolektorki.

Post autor: Ajay » 17 kwie 2018, 11:12

A ja bardzo lubię starsze panie w kolekturach. Są znacznie cierpliwsze niż te młode i dają pogrzebać w zdrapkach. W moim rodzinnym mieście właścicielką punktu jest pani, która ma prawie 80 lat i nawet bez proszenia wyjmuje z gabloty cały plik zdrapek i daje do ręki, bez trzymania. Nawet nie liczy czy nie wzięliśmy więcej niż mówiliśmy.

Co do zdrapkomatów, to znalazłem ostatnio taki w galerii bałtyckiej, ale ledwo, oj ledwo. Już zrezygnowany wychodziłem z niej aż zobaczyłem, że jest punkt lotto zaraz przy wejściu na prawo i tam za ścianą jest zdrapkomat. Na dodatek nie potrafiłem z niego skorzystać. :-D

Awatar użytkownika
ER33
Boss
Boss

Post autor: ER33 » 17 kwie 2018, 12:00

Ajay pisze:
17 kwie 2018, 11:12
A ja bardzo lubię starsze panie w kolekturach. Są znacznie cierpliwsze niż te młode i dają pogrzebać w zdrapkach. W moim rodzinnym mieście właścicielką punktu jest pani, która ma prawie 80 lat i nawet bez proszenia wyjmuje z gabloty cały plik zdrapek i daje do ręki, bez trzymania. Nawet nie liczy czy nie wzięliśmy więcej niż mówiliśmy.

Co do zdrapkomatów, to znalazłem ostatnio taki w galerii bałtyckiej, ale ledwo, oj ledwo. Już zrezygnowany wychodziłem z niej aż zobaczyłem, że jest punkt lotto zaraz przy wejściu na prawo i tam za ścianą jest zdrapkomat. Na dodatek nie potrafiłem z niego skorzystać. :-D
Ja tak samo mam wielu zaufanych sprzedawców i kolektorów, którzy bez problemu podają mi całe pliki zdrapek i nawet kartony ze zdrapkami ;-)
Grunt to zaufanie do klienta ;-) Fakt, że w niektórych przypadkach musi ono być siłą rzeczy być ograniczone.
A co do tego zdrapkomatu, to korzystałam w tym punkcie. Był on nawet na liście LVM-ów, o które kiedyś prosiłeś ;-)
Serio nie potrafiłeś z niego skorzystać? :lol: :mrgreen: Nie żartuj :-o

Ajay
Wymiatacz
Wymiatacz

Post autor: Ajay » 17 kwie 2018, 13:14

Naprawdę :shock: Jakoś mało było tych zdrapek, jakby tylko połowa. Nie wiedziałem czy wszystko co jest dostępne jest widoczne czy nie. Wypłaty np. nie było. Chyba tylko kasa rządzi z tych za złotówkę była. Darowałem sobie więc go i pozostanę przy ludziach-automatach. :-D

Awatar użytkownika
ER33
Boss
Boss

Post autor: ER33 » 17 kwie 2018, 13:28

Jak wyświetla się kwota zdrapki na podajniku - to znaczy, że loteria jest dostępna ;-)

Odpowiedz