[Ankieta] Które Zdrapki pod względem ceny najczęściej kupujesz?

Tematy ogólne dotyczące tematyki zdrapek.
Odpowiedz

Najczęściej kupuję Zdrapki za:

20 zł
2
6%
10 zł
8
24%
5 zł
7
21%
3 zł
3
9%
2 zł
8
24%
1 zł
5
15%

Liczba głosów: 33

Awatar użytkownika
KrzysioMisio
Boss
Boss

[Ankieta] Które Zdrapki pod względem ceny najczęściej kupujesz?

Post autor: KrzysioMisio » 05 kwie 2017, 19:29

Zapraszam do dyskusji i wypełnienia ankiety. ;-)

Ajay
Wymiatacz
Wymiatacz

Re: [Ankieta] Które Zdrapki pod względem ceny najczęściej kupujesz?

Post autor: Ajay » 05 kwie 2017, 20:59

Teraz uderzam akurat w krzyżówkę XL za 5 zł, ale głównie biorę te po 2 zł.

Sollen
Wymiatacz
Wymiatacz

Post autor: Sollen » 05 kwie 2017, 21:35

Prawie tak samo często biorę za 5 jak i za 2, ale jednak za 2 przeważają. No i względnie często za 10. Najrzadziej - prawie wcale za 20, i za złotówkę, raczej jak brakuje do pełnej sumy albo okazyjnie.

Awatar użytkownika
grzybek
Boss
Boss

Post autor: grzybek » 05 kwie 2017, 21:48

Powinny być 2 opcje do wyboru bo chyba mało kto jest szczególnie skupiony na tylko jednym przedziale cenowym i wydaje mi się że są 4 takie podstawowe grupy: 20zł+10zł, 10zł+5zł, 1zł+2zł i kombinacje spośród 1zł,2zł,3zł,5zł, więc moim zdaniem 2opcje byłyby chyba bardziej optymalne.

Awatar użytkownika
JaGracz
Boss
Boss

Post autor: JaGracz » 06 kwie 2017, 2:58

Zgadzam się z przedmówcą - a nawet trzy opcje, ponieważ ja kupuję często za 5, 2 i 1 zl jako amator Zdrapek i dopiero powoli zaczynam się przekonywać do droższych jako lepszych :->

Awatar użytkownika
KrzysioMisio
Boss
Boss

Post autor: KrzysioMisio » 06 kwie 2017, 8:56

Niestety ale ankiety w trakcie już trwania i oddanych głosów nie da się modyfikować.

Awatar użytkownika
kawka28
Boss
Boss

Post autor: kawka28 » 06 kwie 2017, 13:42

ja najczęściej za 3 i 5zł, za 1,2,10zł rzadko, a za 20zł nigdy :)

Awatar użytkownika
grzybek
Boss
Boss

Post autor: grzybek » 06 kwie 2017, 15:00

Ja ostatecznie zaznaczyłem 5zł bo aktualnie chyba te najczęściej kupuję, ale to pewnie będzie się z czasem zmieniać i zależeć od atrakcyjności niektórych zdrapek, bo np. trafia do sprzedaży bitwa morska lub xingo i wtedy najczęściej kupowane byłyby te po 3zł

Awatar użytkownika
boobs
Boss
Boss

Post autor: boobs » 06 kwie 2017, 18:08

Ja staram się codziennie kupić zdrapkę za 5-10 zł. Za 20 zł już nie kupuję, za 1 zł i 2 zł czasami, podobnie jak i te za 3 zł.

Awatar użytkownika
KrzysioMisio
Boss
Boss

Post autor: KrzysioMisio » 06 kwie 2017, 19:45

Ja najbardziej preferuję zdrapki za 5 zł.
Osobiście twierdzę że jak ma coś grubszego siedzieć w zdrapce za 10 zł czy 20 zł to i tak samo może być za 5 zł.
Nie kieruje sie raczej tak jak niektórzy analizą że np. Gorąca to kiepska a EP lepsza.
Idąc do kolektury zawsze biorę codziennie inną. I tak za cały tydzień kupuje niemal wszystkie jakie są z danej edycji każdej zdrapki. A czasami jak szczęście dopisze to kupuje sie kolejne. Pani kolektorka na mój widok już intuicyjnie pyta: to która pani Krzysztofie dzisiaj? :lol: :wink:
Natomiast co do zdrapek za 10 zł i 20 zł to sporadycznie. Nie bawię sie natomiast w te tańsze, prócz teraz Szybkiego 50 kóra wydaje mi sie że jak na 2 zł za zdrapkę jest dość atrakcyjna. Poluję na gwarantowaną 50 tkę ;)

Swego czasu bawiłem się w śmieciówki za 1 zł - to wywalanie tylko kasy w bloto

Sollen
Wymiatacz
Wymiatacz

Post autor: Sollen » 07 kwie 2017, 10:41

To jednak prawda. Najwięcej zyskuję kupując jedną-dwie zdrapki po 5 zł albo jedną za 10 dziennie. No i mam nową zasadę, że nie wydaję jednorazowo codziennie więcej niż 10 zł - na zdrapki. Czasem mniej, czasem wcale. Wtedy to ma sens... Nieraz szedłem biorąc pełno różnych po 1 czy 2 zł, jedną za 5 do tego, jedną za 3 i tak dalej.. zostawiając 40-50 zł. I zwykle nie wracała nawet połowa, czasem gołe zero - to na odegranie się szedłem w ten sam dzień jeszcze za 20 dokupić coś.. no i nawet nie wiem jak wielkie straty, ciężko to podliczyć. Szczerze mówiąc dużo więcej wygrałem w zdrapach za 5 zł niż za 10, ale te drugie też są dobre.. za to te poniżej 5 zł opłaca się jedynie co jakiś czas jedną-dwie sztuki, inaczej wydaje się na to więcej niż kupując regularnie zdrapki z droższych przedziałów, a wygrywa sie dużo mniej. Fakt kiedyś miałem 20 zł w Kółku i Krzyżyku, 30 zł w Vabanku i inne drobniejsze, ale zwykle się to topiło w sporych ilościach zdrapek za to. A tak, jak przechodzę przez ulicę i kupię jedną Extra Pensję to często trafię nawet te 20 czy 50 - i nie gram za to więcej, to bez sensu... Dość chaotycznie, ale chciałem przekazać że zdrapki są fajne i nawet można coś zarobić, ale trzeba pilnować swojego budżetu to raz, Ameryki nie odkryłem, ale też nie wydawać całej ani nawet części wygranej na kolejne - lepiej wypłacić, zostawić, a na drugi dzień normalnie za coś zagrać.. jak nie wydaję więcej niż 10 zł to wychodzę lepiej niż kombinując i próbując w wielu kolekturach i z wieloma rodzajami konfiguracji tj. raz 10 zdrapek po 2 zł, raz 5 po 2 zł plus 7 za złotówkę i inne takie... bagno i wielki minus ; ). Reasumując, budżetu za dużego nie mam, ale wolę już kupić jednego Maxi Casha przez 2 dni, niż w tym czasie stracić 30 zł na 1-2 złotówkach których się "nie odczuwa". Inna strona jednak że zdrapy za 20 są już dla mnie zaporowe- zwyczajnie mi szkoda, a jeszcze nigdy nawet zwrotu nie miałem, więc się nie bawię.

Odpowiedz