Ciekawy splot zdarzeń ze zdrapką WiNGO.

Tematy ogólne dotyczące tematyki zdrapek.
Odpowiedz
luliguli
Bywalec
Bywalec

Ciekawy splot zdarzeń ze zdrapką WiNGO.

Post autor: luliguli » 09 mar 2017, 20:25

Miałem się tą historią podzielić na tym forum już jakiś czas temu, ale jakoś nie znalazłem wcześniej czasu, a czas szybko zleciał.
Historia ta wydarzyła się jakiś miesiąc temu może trochę wiecej, wracając z zakupów w markecie przechodziłem obok automatu, akurat trzy złote reszty mi zostało to soie pomyślałem a skusze się na jedną sztuke Wingo, wziąłem Nr zdrapki 060, wpadło 60zł ŁaŁ, w zdrapce za trzy zlocisze to niezły fart, po chwili ubrałem kurtke buty i poszedłem do najblizszej kolektury aby wymienic wygraną, wziąłem 4 sztuki Wingo, reszte wypłaciłem.
numery zdrapek wymienionych 060,061,063,064, drapie drapie- 18,21,9zł czwarta pusta, wtedy pomyśłaem "Wingo" jesteś moją zdrapką w tym dniu, poszedłem ponownie wymienić zdrapki do innej kolektury, zrobiłem to samo 4 sztuki reszte wypłacam. Numery kolejnych zdrapek 060,062,063 i 004(nie było już numerow 060 w paczce)
Wracam do domu i znów drapie, drapie bah i Bah 21zł(060) 30zł(063) 3zł(062) i czwarta pusta.
Czwarty raz już nie poszedłem wymieniać bo mi się nie chciało, od tamtego dnia nie wygrałem w Wingo nic wiecej jak zwroty, Ale co Ciekawe chciałem zwrócić uwagę na NrZdrapek, w trzech przypadkach Nr były takie same, zawsze 060-64 to pokazuje że Totolotek nie ma żadnych zasad na to pod jakimi numerami daje wygrane, i ktoś kto bierze jeden dobry ciąg kilku zdrapek może wyczyscic praktycznie całą paczke w 95%.
Pierwszy raz mi się coś takiego przytrafiło, a drapie już drapki dłuższą chwile bo wiecej jak trzy lata.
Co prawda miałem swoje "Dni" i zdarzało mi się trafiać "pięćdziesiątki trzykrotnie w ciągu jednego dnia, ale nigdy mi się to nie zdarzyło na Tych samych NrZdrapek.

Odpowiedz