[LVM] Automaty do sprzedaży zdrapek

Tematy ogólne dotyczące tematyki zdrapek.
Odpowiedz
Awatar użytkownika
Krzysiek1989
Mistrz typowania
Mistrz typowania

Re: [LVM] Automaty do sprzedaży zdrapek

Post autor: Krzysiek1989 » 30 lis 2016, 9:28

Z Gorzowem się zgadza :-)
boobs, Często trzeba się nakombinować aby znaleźć taki profil. Nie wiem od czego to zależy. Raz pokazuje, a później już nie. Spróbuj ponownie za jakiś czas.

Mi to tak pokazuje... I każdy mam już polubiony.
Załączniki
Screenshot_2016-11-30-09-31-52.png

Awatar użytkownika
polaku
Wymiatacz
Wymiatacz

Post autor: polaku » 30 lis 2016, 15:23

Na komputerze w wyszukiwarce facebooka część fanpage'y klasyfikowanych jest jako strony, a część jako miejsca. Profile oddziałowe prowadzą tylko Łódź, Bydgoszcz, Kielce, Koszalin i Zielona Góra. Warszawski teoretycznie też jest, ale nic tam nie publikują poza ogólnopolskimi logami bieżących kampanii, a krakowski tylko założyli dwa lata temu, ale nie ma żadnych publikacji. Oczywiście także wszystkie mam polubione. Najprofesjonalniej prowadzony jest profil łódzki, bo tam oprócz prezentowanych wygranych z regionu prawie codziennie jest jakaś specjalnie zrobiona samodzielnie przez nich promocyjna grafika, zachęcająca do grania, ciekawostka, itp.

Jest jeszcze świeża lokalna informacja o nowych automatach w województwie świętokrzyskim:
Totalizator stawia na LVM-y

Obrazek

Totalizator Sportowy w województwie świętokrzyskim rozszerza swoją ofertę. W ośmiu kolekturach naszego regionu pojawiły się tzw. LVM-y, gdzie bez kolejki można zakupić kupony i zdrapki.

- LVM-y stanęły w kolekturach, z których korzysta najwięcej osób. Możemy je znaleźć np. w salonie w galerii Echo czy tym przy ul. Żytniej – mówi Szymon Chmielewski, kierownik działu wsparcia sprzedaży Totalizatora Sportowego w Kielcach.

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.

http://www.tvswietokrzyska.pl/kielce/wi ... lvm-y.html

Awatar użytkownika
Snooki
Boss
Boss

Post autor: Snooki » 12 gru 2016, 16:16

polaku pisze:Wreszcie udało mi się sprawdzić czy w sytuacji, gdy salon prasowy jest zamknięty, to czy przydzielony do niego automat (lecz teoretycznie dostępny przez cały pozostały okres otwarcia centrum handlowego) jest zablokowany. Niestety tak.
z ciekawości w sobotę będąc w kauflandzie także sprawdziłam była 21:28 salon prasowy był już zamknięty ale automat działał normalnie kupiłam zdrapki i mini lotto.

Awatar użytkownika
polaku
Wymiatacz
Wymiatacz

Post autor: polaku » 12 gru 2016, 18:42

To ciekawe, może zapomnieli wyłączyć? ;) U mnie ten jeden w pasażu jednak zawsze jest zablokowany przy zamkniętym salonie, a pozostałe w mieście znajdują się w obrębie salonów. Więc po ich zamknięciu, automaty znajdują się za roletą.

Awatar użytkownika
polaku
Wymiatacz
Wymiatacz

Post autor: polaku » 27 sty 2017, 18:30

Czy ktoś z Was widział lub wie jak wygląda obsługa automatu przez przedstawiciela Lotto? Czy przyjeżdża się do niego z gotowymi kasetami jak w bankomatach, czy jak w automatach spożywczych po kolei wkłada się na miejscu każdą jedną sztukę w odpowiednią przegródkę? Ja raczej nie biorę z automatów więcej niż jedną sztukę tej samej zdrapki, ale jak ktoś jeszcze brał ze mną tę samą, to były to numery kolejne. Zawsze tak jest czy równie dobrze może być wszystko wymieszane?

panX
Boss
Boss

Post autor: panX » 27 sty 2017, 19:57

Numery zdrapek z automatów lecą po kolei. Automat je sam odrywa od reszty

luliguli
Bywalec
Bywalec

Post autor: luliguli » 31 sty 2017, 16:46

polaku pisze:
27 sty 2017, 18:30
Czy ktoś z Was widział lub wie jak wygląda obsługa automatu przez przedstawiciela Lotto? Czy przyjeżdża się do niego z gotowymi kasetami jak w bankomatach, czy jak w automatach spożywczych po kolei wkłada się na miejscu każdą jedną sztukę w odpowiednią przegródkę? Ja raczej nie biorę z automatów więcej niż jedną sztukę tej samej zdrapki, ale jak ktoś jeszcze brał ze mną tę samą, to były to numery kolejne. Zawsze tak jest czy równie dobrze może być wszystko wymieszane?
Automaty obsługuje osoba obsługująca dany punkt, nikt z lotto.
Poprostu sprzedawca wkłada w odpowiednia przekrodę świeżą paczkę.

nowyplayer
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: nowyplayer » 10 maja 2017, 15:04

Będę w najbliższym czasie w Poznaniu, czy w tym mieście znajdują się zdrapkomaty, może ktoś coś wie?

Awatar użytkownika
polaku
Wymiatacz
Wymiatacz

Post autor: polaku » 04 cze 2017, 22:15

Jeden z białostockich automatów wg wystawki sprzedaje zdrapkę Vabank po 2 zł (a jest to zdrapka po 1 zł). Być może włożona jest zła okładka, a w rzeczywistości wychodzi jakaś zdrapka za 2 zł. Ale nie próbowałem się o tym przekonać :)

Awatar użytkownika
ER33
Boss
Boss

Post autor: ER33 » 05 cze 2017, 10:59

Ja już kilka razy się z tym spotkałam, że czasami w zdrapkomatach włożone są nie te zdrapki co trzeba :-o
Akurat było to w przypadku tych droższych po 10 i 20 zł 8-)

Awatar użytkownika
polaku
Wymiatacz
Wymiatacz

Post autor: polaku » 05 cze 2017, 14:33

Spojrzałem oczywiście czy zdrapki za 20 zł czy 10 zł sprzedają przypadkiem po niższych cenach, ale oczywiście nic z tych rzeczy. Ewentualne niezgodności tylko w drugą stronę ;)

Awatar użytkownika
KrzysioMisio
Boss
Boss

Post autor: KrzysioMisio » 06 cze 2017, 21:49

Jutro jestem w Stolycy.
Ktoś się orientuje czy gdzieś na centralnym lub w okolicach jakiś automat jest?

Awatar użytkownika
polaku
Wymiatacz
Wymiatacz

Post autor: polaku » 07 cze 2017, 12:53

Na centralnym jest kiosk na kiosku (Relay, Ruch, Kolporter) którymkolwiek wejściem wejdziesz na pasaż i gdziekolwiek skręcisz. W kilku z nich są automaty, osobiście kupowałem w jakimś Relay'u. Kolektury są też tam w barach 1minute, ale automatu w nich nie kojarzę.

Awatar użytkownika
KrzysioMisio
Boss
Boss

Post autor: KrzysioMisio » 07 cze 2017, 19:38

Kupiłem w LVM w Realy.
Niestety pustaki - kupiłem Keno na chybia oraz 3 zdrapki po 2 zł. Pensję, 7-kę oraz Zodiaka.
I wszystko niestety puste.
Dobra rzecz bo jak np. jest kolejka w takim kiosku to można skorzystać z automatu.

Awatar użytkownika
polaku
Wymiatacz
Wymiatacz

Post autor: polaku » 11 gru 2017, 14:40

W Białymstoku jest nowy automat - w salonie Lotto w Galerii Zielone Wzgórze. Automat w Inmedio stoi nadal, a więc w odległości kilku metrów są teraz dwa automaty do wyboru (plus trzy pełnoprawne kolektury plus plakietki w każdej kasie Carrefour). Z tego co zauważyłem oferta tych dwóch automatów jest jednak różna (rożne zdrapki, różne wersje kolorystyczne, zupełnie inne rozmieszczenie) i inne rzeczy brakują - w sensie, że kasetki są nieaktywne. W Inmedio nieaktywne były tylko zdrapki z górnej półki (za 10 zł lub 20 zł), natomiast w salonie Lotto niedostępne były wybrane z tych najtańszych i jednocześnie najstarszych.

Zaktualizowałem listę na str. 9 :)

Odpowiedz