Kaskada - powolne ale skuteczne opróżnianie naszego portfela

Dział poświęcony nowej grze Kaskada.
Odpowiedz
pio pio
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Kaskada - powolne ale skuteczne opróżnianie naszego portfela

Post autor: pio pio » 04 lut 2017, 14:10

Nigdy nie zagram w Kaskadę wolę wydać 2 zł dla swojego dziecka na lizaka niż grać w to oszustwo w którym nawet nie jest łatwo trafić ósemkę a co do piero mówić o 12 zawsze jak się zbliża losowanie tak jest ustawiona maszyna żebybyś nie wygrał zbierają wszystkie kupony w które ludzie grali i wiedzą jak mają losować żeby nas wykołować a sami sobie wymyślają daty kiedy ma paść główna wygrana zauważcie to że w Kaskadę najrzadziej padają wygrane max to 3 razy w miesiącu a Pani która stoi przy tej maszynie jeszcze specjalnie głupie uśmieski do kamery strzela tak samo jest z innymi grami lotto także nie warto w to grać

kokoszanel11
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: kokoszanel11 » 05 lut 2017, 22:50

pio pio pisze:
04 lut 2017, 14:10
Nigdy nie zagram w Kaskadę wolę wydać 2 zł dla swojego dziecka na lizaka niż grać w to oszustwo w którym nawet nie jest łatwo trafić ósemkę a co do piero mówić o 12 zawsze jak się zbliża losowanie tak jest ustawiona maszyna żebybyś nie wygrał zbierają wszystkie kupony w które ludzie grali i wiedzą jak mają losować żeby nas wykołować a sami sobie wymyślają daty kiedy ma paść główna wygrana zauważcie to że w Kaskadę najrzadziej padają wygrane max to 3 razy w miesiącu a Pani która stoi przy tej maszynie jeszcze specjalnie głupie uśmieski do kamery strzela tak samo jest z innymi grami lotto także nie warto w to grać

To jest ustalone chyba dużo wcześniej, ja się bardzo zdziwiłam jak sprawdzałam swoje numery na stronie internetowej, zaznaczyłam liczby z kuponu z pierwszego zakładu i od razu pokazało mi jakie numery miałam na drugim zakładzie. I wtedy zwątpiłam w uczciwość tej gry.

pasikonik
Wyjadacz
Wyjadacz

Post autor: pasikonik » 06 lut 2017, 17:40

Yyyy..... widac nie rozumiesz jej totalnie... skoro wybiera 12 liczb z 24 w pierszej czesci zakladu - to oczywista oczywistoscia jest jakie beda liczby w drugiej czesci zakladu... przeciez nie wstawi Ci liczb wiekszych niz 24 ani nie wymysli nowych

edi8
Ekspert
Ekspert

Post autor: edi8 » 19 paź 2017, 20:28

Dzisiejszy wpis z innego forum użytkownika dukatk75, na temat KASKADY

Kod: Zaznacz cały

http://forum.multipasko.pl/n_viewtopic.php?id=5143&last=1

Awatar użytkownika
Haidi
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: Haidi » 26 paź 2017, 9:18

Ja grałam chyba 4 razy.. 2 razy 8/12 i raz 9/12 , więc czy tak ciężko? Fakt, wygrane tego stopnia nie są zabójcze, bo za 8 jest 2 zł za 9 jest 8 zł. Gram sporadycznie od nie dawna na 4 losowania jeden zestaw nr nie miał nic. Patrząc na stronie lotto faktycznie główne wygrane nie padają często, ale kto wie :)

pasikonik
Wyjadacz
Wyjadacz

Post autor: pasikonik » 13 lis 2017, 9:33

Ciekawostka.
W 2017r. padlo jedynie/az (wlasciwe sobie wykreslic) 28 glownych wygranych. W pazdzierniku tylko jedna :)

Awatar użytkownika
House7
Wymiatacz
Wymiatacz

Post autor: House7 » 13 lis 2017, 10:33

W ostatnich tygodniach w ogóle nie wpadają główne. Tak jakby ktoś przełożył wajchę hehe

pasikonik
Wyjadacz
Wyjadacz

Post autor: pasikonik » 13 lis 2017, 11:55

Bo ludzie odchodza od tego dziadostwa... podobnie jako od SSz :)

EDIT: Tym bardziej jak juz ktos tutaj pisal wczesniej - gra jest kombinowana, poniewaz ZAWSZE cyfra 1 jest "losowana: w pierwszym zbiorze liczb. Wiec gdzie tutaj przypadkowosc?

Arizziel
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: Arizziel » 15 lis 2017, 22:10

Jest przypadkowość
Zgodnie z informacją:
Są to dwa zestawy 12 niepowtarzalnych liczb z zakresu od 1 do 24
Czyli w jednym z zestawów zawsze wystąpi liczba 1. Co się dzieje dalej? Otóż, każdy z zestawów jest sortowany od najmniejszej do największej liczby. Więc mamy dwa zestawy, których liczby są posortowane rosnąco. Teraz trzeba jakoś wybrać zestaw który będzie umieszczony na górze a który na dole. Który umieszczamy na górze? Zgodnie z logiką, skoro przy każdym kuponie otrzymujemy posortowane liczby, to dlaczego tutaj miałyby nie być posortowane? Więc sortujemy i zestaw który zawiera liczbę 1 zawsze będzie przed zestawem który jej nie zawiera. Co z tego wynika? Zawsze ten zestaw na górze ma jedynkę, bo zestawy są SORTOWANE! I to co widzicie na kuponie to wynik posortowanych zestawów. Zobaczcie sobie kupony z Lotto, Mini Lotto czy Keno - przecież tam liczby macie posortowane rosnąco, więc dlaczego w Kaskadzie miałoby być inaczej? 8-)

Mam nadzieję że rozwiałem wszelkie wątpliwości.

Tak samo macie np. na kuponie Lotto. Liczby są wydrukowane od najmniejszej do największej. Czy to oznacza, że zawsze automat losuje najmniejszą liczbę, a później każda kolejna wylosowana liczba jest większa od poprzedniej? Nie! Najpierw jest losowane 6 liczb, a potem sortowane i tak jest też w Kaskadzie.

voytek
Boss
Boss

Post autor: voytek » 03 gru 2017, 9:11

dzisiaj o 21:40 będzie 3000 losowanie kaskady

P.S.
a wczoraj wieczorem padło 250tyś. - jak widzę średnio główna w kaskadzie pada co ok. 15 losowań czyli tak że 4 razy w miesiącu (choć zdarza się i po dwie pod rząd)

Awatar użytkownika
House7
Wymiatacz
Wymiatacz

Post autor: House7 » 03 gru 2017, 18:59

Ja cały czas jestem zdania, że to by była nawet fajna gra gdyby można było typować SAMODZIELNIE

Sollen
Wyjadacz
Wyjadacz

Post autor: Sollen » 07 gru 2017, 19:36

Właściwie przez tą grę jakoś zaczynałem lekko grywać, mając 18-20 lat. I wtedy było szczęście - zwroty ciągle, a 8 czy 25 nie jeden raz, chociaż 1000 ani razu.. ale to wystarczyło. Potem odkryłem inne gry i zdrapy to już inna historia. Początki kaskady miło wspominałem, ale ten brak typowania naprawdę przytłaczał tutaj, chociaż w inne gry najcześciej gram na CT, to w kaskadzie by się jednak przydało. Parę razy w tym roku grałem i bez szału. I ktoś napisał, że głównie grają w to (licznie, żeby ktoś się nie obraził) emeryci/renciści/starsi - i fakt, obserwując to prawda.

Awatar użytkownika
ER33
Boss
Boss

Post autor: ER33 » 07 gru 2017, 20:59

No i fajnie, niech sobie grają i wygrywają ;-)

Odpowiedz