Jak odszukać kolekture Lotto

Pomoc związana z założeniem i prowadzeniem własnej kolektury.
Odpowiedz
marcinaudio
Nowicjusz
Nowicjusz

Jak odszukać kolekture Lotto

Post autor: marcinaudio » 01 wrz 2017, 16:09

Mam pytanie może ktoś wie ... mianowicie jak odszukać konkretną kolekture chodzi mini to że kiedyś w Warszawie na rogu ulic Górczewskiej i Olbrachta na bazarku był punk lotto teraz buduja metro i cały bazarek jest zlikwidowany. Chodzi mi o ten konkretny automat, jak go odszukać gdzie on się teraz znajduje. Moim zdaniem to bardzo szczęśliwy automat był. Od kilku lat mieszkam na Bemowie i w tym miejscu padło kilka Szóstek. Ostatnia jakiś rok ten w lotto +. Obok w sklepie jest kolektura lotto ale to nie jest ten automat bo rozmawiałem z panią na ten temat.

Awatar użytkownika
KrzysioMisio
Boss
Boss

Re: Jak odszukać kolekture Lotto

Post autor: KrzysioMisio » 01 wrz 2017, 17:02

zadzwoń na infolinię TS, może udzielą Ci informacji. tel 801 450 450
Opcje są dwie: albo przenieśli i musisz szukać gdzieś w pobliżu, albo została zlikwidowana.
Na mapie w pobliżu Górczewskiej i Olbrachta znalazłem 3 dośc bliskie kolektury;
Kolektura nr: 012987 WARSZAWA, Góralska 7 01-112 WARSZAWA
Kolektura nr: 013015 WARSZAWA, Górlaska 7 01-112 WARSZAWA
Kolektura nr: 012381 WARSZAWA, Górczewska/Krępowieckiego 10 WARSZAWA
lub sa jeszcze w dalszej okolcy, na ulicy Małego Marka 7, pod urzędem Pacy ulica Ciołka 10

Awatar użytkownika
polaku
Wymiatacz
Wymiatacz

Post autor: polaku » 01 wrz 2017, 20:21

Przede wszystkim trzeba ustalić jej dokładną lokalizację i numer. Podejrzewam, że chodzi o kolekturę z poniższego zdjęcia Street View, widoczną w tle. No i akurat załapał się przedstawiciel Lotto ze świeżą dostawą zdrapek :)

Kolektura ta miała numer 012295 (inny stosowany zapis 1/2295), a jej lokalizacja była opisana tak: Górczewska / Olbrachta BAZAREK paw.T1. Była to tzw. kolektura prawna, czyli prowadzona przez prywatnego przedsiębiorcę. Listę najwyższych nagród, które padły w danej kolekturze w najbardziej optymalny sposób prezentuje serwis multipasko :arrow: https://www.multipasko.pl/kolektury-lot ... 12295.html

I teraz o co konkretnie Ci chodzi? Jeśli o konkretny lottomat (terminal), to dobrze by było gdybyś miał jakiś stary kupon z tej lokalizacji, gdyż tam jest napisany właśnie numer terminala. Inna sprawa, że mogły być one co jakiś czas wymieniane i przez tę kolekturę mogło się przewinąć wiele sztuk terminali. Jeżeli masz stary kupon, to myślę, że bez problemu oddział ustali gdzie teraz ten konkretny egzemplarz jest. Pytanie czy będzie chciał się zajmować tą sprawą, bo będąc szczerym, jest ona trochę dziwna, ale może są do takich czy innych próśb już przyzwyczajeni. Jeżeli nie masz żadnego starego kuponu, to pewnie i tak mają gdzieś dane jaki był tam zainstalowany terminal. Ja bym zadzwonił w tej sprawie raczej do warszawskiego oddziału Totalizatora na Targowej niż na infolinię. W oddziale odbierze pewnie sekretarka, która wysłucha, zastanowi się i pewnie gdzieś przekieruje, a na infolinii będzie wyszkolona konsultantka, która jak nie będzie wiedziała co robić w sytuacji niestandardowej, to pewnie odpowie, że bardzo jej przykro, ale nic nie da się w tej sprawie zrobić.

A może chcesz wiedzieć czy i gdzie obecnie prowadzi swój biznes ten sam przedsiębiorca, który był zmuszony zamknąć tę kolekturę? Na to już pewnie Totalizator nie odpowie, bo to prywatna sprawa czy i gdzie ma teraz jakąś inną kolekturę czy może równolegle cały czas prowadzi dziesięć innych. Ale tak czy siak on nie miał prawa sobie sam przenieść pod pachą tego lottomatu w nowe miejsce i tam go podłączyć do gniazdka (to tak nie działa), tylko najpewniej, jeśli otwierał nowy punkt, to dostał inny sprzęt, a stara maszyna mogła wcześniej, później czy w międzyczasie powędrować np. do jakiejś stacji benzynowej czy sklepu monopolowego, gdzie już nie ma tego klimatu starej rozwalającej się budki tylko z produktami Lotto ;)
Załączniki
gorczewska.JPG

marcinaudio
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: marcinaudio » 02 wrz 2017, 8:25

To jest dokładnie ta kolektura o której piszesz. Chodzi dokladnie o ten sam automat . Sprawdze dokladnie wszystkie punkty w okolicy. Rozmawiałem z tą panią kilka razy jak bym ja gdzieś spotkał to na pewno ja poznam. Dzięki za wszystko info postaram się czegoś dowiedzieć w tym temacie ;)

Odpowiedz