TOTOLIGA.TOTOGOL.

Dział poświęcony Los Milionos, Loteriada i inne.
Odpowiedz
Awatar użytkownika
KrzysioMisio
Boss
Boss

Re: TOTOLIGA.TOTOGOL.

Post autor: KrzysioMisio » 30 paź 2017, 14:16

Pamiętam jak sie w kolekturze posyłało na blankiecie. Fajnie się grało. Odkąd jednak zostało tylko on-line w Totolotku to zaprzestrzałem gry bo gdzieś mnie odepchneło od niej.

grajus86

Post autor: grajus86 » 30 paź 2017, 16:08

Dla mnie lipa to była.
Choć grałem bo nie było bukmachera. Musiałeś mieć 8 czy 10 trafień na 12 czy 13 typów.
Lepiej 2 mecze u bukmachera obstawić za 10 zl i masz 50 zł wygranej.

Awatar użytkownika
newużytkownik
Boss
Boss

Post autor: newużytkownik » 30 paź 2017, 16:36

Mam konto na eFortunie oraz od niedawna na Totolotku. Na eFortunie obstawiałem parę lat temu skoki narciarskie i właściwie byłem cały czas na lekkim plusie - raz jeden kurs wydał mi się bardzo korzystny i postawiłem 40 zł, wygrałem wtedy ponad 120 zł ;-) Takie niby nic a cieszy - ogólnie dobrze wspominam obstawianie ale nie jest to zabawa na dłuższą metę - zresztą większość kursów jest tak wyważona, że nie można być niczego pewnym. Z kolei Totolotek skusił mnie możliwością obstawiania od 1 zł oraz grami wirtualnymi (tenis, wyścigi psów itp.). Trochę się w to pobawiłem ale też bez większych efektów, choć kasy dużej na tym nie straciłem, raczej balansuje się w okolicy zera - takie kręcenie się w kółko i delikatne podgryzanie własnego ogona ;-)

edi8
Ekspert
Ekspert

Post autor: edi8 » 30 paź 2017, 19:51

Młodszym stażem użytkownikom forum pragnę przekazać, iż kiedyś był tu oddzielny wątek poświęcony
zakładom sportowym i dość prężnie on działał.
Z tamtego czasu pozostał tylko mój topic "Zbiór wielu metod obstawiania"
http://www.forumlotto.pl/viewtopic.php?f=27&t=635

a ponadto jest jeszcze taki wątek jak "Uniwersalny system do gier losowych i bukmacherki"
http://www.forumlotto.pl/viewtopic.php?f=27&t=2898
..........
grajus86>> w Totalizatorze Piłkarskim zawsze był wymóg minimalnego trafienia wyników 10z13 meczów.

Awatar użytkownika
Danis
Boss
Boss

Post autor: Danis » 31 paź 2017, 20:57

Eh . Grało się w to za dzieciaka .Całkiem fajne to było . Muszę troszkę o tym poczytać , jak tam wygrane się kształtują

grajus86

Post autor: grajus86 » 31 paź 2017, 21:17

edi8 pisze:
30 paź 2017, 19:51

..........
grajus86>> w Totalizatorze Piłkarskim zawsze był wymóg minimalnego trafienia wyników 10z13 meczów.
tak pewnie było coś świtało, ale uciekło z głowy. Dzięki za sprostowanie.

Odpowiedz