Narodowa loteria paragonowa

Dział poświęcony Los Milionos, Loteriada i inne.
voytek
Boss
Boss

Re: Narodowa loteria paragonowa

Post autor: voytek » 02 paź 2016, 21:19

Krzysiek1989 pisze:A mnie to wszystko nie przekonuje i nigdy nie brałem i raczej nie będę brać w tym udziału.
ja tam nie szaleje ale skoro i tak musze kupowac to paragony biore i te 40-50 szt miesiecznie rejestruje - oczywiscie zdaje sobie sprawe ze prawdopodobienstwo trafienia mniejsze niz w lotto ale w zyciu nigdy nic nie wiadomo ;)

voytek
Boss
Boss

Post autor: voytek » 15 lut 2017, 18:35

Awatar użytkownika
polaku
Wymiatacz
Wymiatacz

Post autor: polaku » 16 mar 2017, 19:24

W nawiązaniu do powyższego artykułu to zwycięski paragon został wystawiony w dyskoncie spożywczym Netto przy ul. Kadłubka. Dokładnie ta kasjerka, który ten paragon wydała, decyzją dyrekcji sieci otrzymała laptop przeznaczony dla przedsiębiorcy, a na facebooku "Kariera w Netto" umieszczono relację z jego wręczenia (z zaskoczenia, podczas pracy).

Loteria kończy się definitywnie 31 marca. Do tego czasu można zgłaszać marcowe paragony, a ostatnie regularne losowania w kwietniu. Ale będzie także jedno losowanie dodatkowe w czerwcu nagród niewydanych. Na pewno się ono odbędzie, bo w grudniu jeden Ipad nie trafił do właściciela. W związku z tym należy zachować wszystkie paragony z tego roku.

Odpowiedz