GIEŁDA

Dział poświęcony Los Milionos, Loteriada i inne.
voytek
Boss
Boss

Re: GIEŁDA

Post autor: voytek » 28 lip 2013, 8:31

kumpel pisze:Wychwytuję ,raz pomyliłem jeden znak i nie przyjęło mi kodu.

dokladnie tak jest! sprobuj tez wprowadzic kod ktory wprowdziles wczoraj od razu pojawia sie komunikat ze kod juz wykorzystany...

cały ten kod w systemie szesnastkowym jest generowany wg pewnego wzoru, ktory samemu raczej trudno "rozgryzc" podobnie jak nr pesel czy dowodu osobistego - mozesz sobie cos tam wymyslac ale moze byc bardzo bardzo trudno trafic coś co system przyjmie jako poprawny kod! (chyba ze wykorzystasz "gotowca" z zeszlego roku to jak juz ktos pisal zeszloroczne kody ponoć przyjmuje :)

kumpel
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: kumpel » 28 lip 2013, 8:59

Prawdopodobnie kupon jest aktywowany w systemie podczas jego wydrukowania - zresztą chyba w regulaminie pisalo iż podczas anulowania zakładu anuluje sie tez loteriada. Jedyna szansa to trafienie na kod którego ktoś jeszcze nie wpisał. Szanse mniejsze niż wygrana w loteriadzie :)

woka39
Wymiatacz
Wymiatacz

Post autor: woka39 » 28 lip 2013, 9:07

voytek pisze:
kumpel pisze:Wychwytuję ,raz pomyliłem jeden znak i nie przyjęło mi kodu.

dokladnie tak jest! sprobuj tez wprowadzic kod ktory wprowdziles wczoraj od razu pojawia sie komunikat ze kod juz wykorzystany...

cały ten kod w systemie szesnastkowym jest generowany wg pewnego wzoru, ktory samemu raczej trudno "rozgryzc" podobnie jak nr pesel czy dowodu osobistego - mozesz sobie cos tam wymyslac ale moze byc bardzo bardzo trudno trafic coś co system przyjmie jako poprawny kod! (chyba ze wykorzystasz "gotowca" z zeszlego roku to jak juz ktos pisal zeszloroczne kody ponoć przyjmuje :)
Ale za to mozna wbić jeden kod netem i sms'em :-) no bo jak by mogli zablokować takie coś za 1,22

badi33
Wyjadacz
Wyjadacz

Post autor: badi33 » 01 sie 2013, 6:38

a ja mam do sprzedania ok 3000-3500 tys. szans ;-) ...ktoś chętny? :D....i z każdym dniem rośnie...też nie chce mi się tego wklepywać..

voytek
Boss
Boss

Post autor: voytek » 01 sie 2013, 8:47

badi33 pisze:a ja mam do sprzedania ok 3000-3500 tys. szans ;-) ...ktoś chętny? :D....i z każdym dniem rośnie...też nie chce mi się tego wklepywać..
ja zarejestrowalem rowne 1 tys szans i zostało mi jeszcze ze 100 lub wiecej losow 1 szansowych... więc coś tam jeszcze zarejestruje ale jakoś zapał do loteriady mi "minął"...
chyba za duzo tych losow a za malo nagród

P.S.
tak z ciekawosci - na ile wyceniles sobie trud zebrania 3tys szans ???

badi33
Wyjadacz
Wyjadacz

Post autor: badi33 » 01 sie 2013, 19:39

voytek pisze:
badi33 pisze:a ja mam do sprzedania ok 3000-3500 tys. szans ;-) ...ktoś chętny? :D....i z każdym dniem rośnie...też nie chce mi się tego wklepywać..
ja zarejestrowalem rowne 1 tys szans i zostało mi jeszcze ze 100 lub wiecej losow 1 szansowych... więc coś tam jeszcze zarejestruje ale jakoś zapał do loteriady mi "minął"...
chyba za duzo tych losow a za malo nagród

P.S.
tak z ciekawosci - na ile wyceniles sobie trud zebrania 3tys szans ???
Voytek- żaden trud, moja pani w kiosku po prostu odkłada te kupony i liczy że "coś wygramy" z tym że ja jej od razu powiedziałem żeby się nie łudziła ;-)
nie wiem na ile....50 pln? ;)

Odpowiedz