Poszukiwacze skarbów

Dział poświęcony Los Milionos, Loteriada i inne.
Odpowiedz
Awatar użytkownika
polaku
Wymiatacz
Wymiatacz

Poszukiwacze skarbów

Post autor: polaku » 21 sie 2017, 23:14

Słyszeliście o takim konkursie? Zauważyłem plakat promujący ten konkurs na zewnętrznej szybie jednej z kolektur, przeczytałem na szybko, ale nadal za bardzo nie wiem o co chodzi. Konkurs organizowany jest tylko w niektórych kolekturach (zapewne własnych TS) i promuje Multi Multi Plus. Do wygrania są m.in. tablety, ale na pewno było tam wymienione jeszcze coś droższego i tańszego. Poszedłem do innej kolektury TS spytać się o jakieś materiały na ten temat, ale pani powiedziała, że nic na wynos nie ma, a ulotki z zasadami, które ma na ladzie, może mi wydać tylko już po zakupie zakładów, bo pełnią funkcję kuponu zgłoszeniowego do konkursu. Po zakupie Multi Multi Plus na co najmniej dwa losowania na kupon dodatkowo nakleja się jakieś konkursowe znaczki, które potwierdzają, że zakłady były wydane i kupon jest ważny. Pytam jej więc gdzie na spokojnie w takim razie mogę się zapoznać z zasadami to powiedziała, że na pewno wszystko jest opisane na stronie w internecie. Ale nic nie znalazłem. Może to jest tylko na Podlasiu?

Z tego co pamiętam z plakatu to kupuje się Multi Multi Plus, odkrywa się jakieś skarby (tylko gdzie?), wymyśla hasło dotyczące Multi Multi, wypełnia kupon i oddaje w kolekturze. Konkurs jest organizowany od 7 sierpnia do któregoś września.

Awatar użytkownika
JaGracz
Boss
Boss

Re: Poszukiwacze skarbów

Post autor: JaGracz » 23 sie 2017, 2:34

Może własna inicjatywa któregoś z kolektorów? W internetach nic nie słychać o tym

Awatar użytkownika
polaku
Wymiatacz
Wymiatacz

Post autor: polaku » 23 sie 2017, 13:06

Nie, materiały są jak najbardziej korporacyjne. Może zrobię fotkę plakatu jak będę miał dziś jakąś kolekturę TS po drodze.

Awatar użytkownika
polaku
Wymiatacz
Wymiatacz

Post autor: polaku » 23 sie 2017, 17:43

Zrobiłem zdjęcie plakatu i kuponu zgłoszeniowego i w końcu wiem o co chodzi. Cała zabawa wychodzi bardzo drogo. Po wypełnieniu każdego etapu dostaje się naklejkę na planszę do gry. Bonus to chyba jakieś gadżety Lotto, ale się nie pytałem. Na ladzie w ramach promocji mają wystawione kuferki z gadżetami i tymi kuponami zgłoszeniowymi. Czas jest do 3 września na wypełnienie całej planszy, a potem do 10 września na wymyślenie hasła i złożenie kuponu. Ostatnim etapem jest losowanie głównych nagród w siedzibie oddziału (1 tablet, 3 głośniki Bluetooth i 3 torby sportowe).

Jest to akcja tylko w wybranych kolekturach oddziału Białystok, ale nie wiem czy tylko własnych, czy wytypowali także kolektury prywatne, choćby w miastach, gdzie nie mają swoich punktów. Może testują przed ewentualnym wprowadzeniem czegoś takiego w całej Polsce.
Załączniki
kupon.jpg
plakat.jpg

Awatar użytkownika
KrzysioMisio
Wymiatacz
Wymiatacz

Post autor: KrzysioMisio » 24 sie 2017, 9:04

Główne nagrody są porażające....

grajus86
Wyjadacz
Wyjadacz

Post autor: grajus86 » 24 sie 2017, 9:19

LOL ale nagrody.Chyba TS ma jakieś długi bo to wszystko wygląda tak jakby nie mieli kasy.Jeszcze EJ wchodzi we wrzesniu to ogłasza plajtę.Chyba ze powiedzą ze lotto codziennie, ml dwa razy dziennie.I zdrapki naklad 40mln i dwie główne po 100tys zł. To się wtedy TS uratuje

Awatar użytkownika
Super7
Moderator
Moderator

Post autor: Super7 » 24 sie 2017, 10:43

To jest konkurs ograniczony do zaledwie kilku-kilkunastu kolektur oddziału białostockiego, więc nie ma co się dziwić, że jest raptem parę nagród. Ogólnie w Polsce jest dużo "lokalnych" konkursów, ale zazwyczaj są one organizowane w kolekturach własnych TS.

Awatar użytkownika
grzybek
Boss
Boss

Post autor: grzybek » 25 sie 2017, 22:33

Haha, rozśmieszył mnie ten wstęp o wyspie multi multi, nieźli bajkopisarze tam siedzą :lol:

Awatar użytkownika
polaku
Wymiatacz
Wymiatacz

Post autor: polaku » 26 sie 2017, 15:11

A potem wytłumacz dziecku, że Lotto dozwolone dopiero od lat 18 ;)

Odpowiedz