Strony zablokowane przez MF

Ciekawostki i informacje o tematyce gier liczbowych.
Awatar użytkownika
newużytkownik
Boss
Boss

Re: Strony zablokowane przez MF

Post autor: newużytkownik » 17 gru 2017, 18:45

Co z tego, że wypłacają jak z terenu Polski nie można grać ? Jaką masz pewność, że do wypłaconych pieniędzy nie przyczepi się kontrola ? Moim zdaniem 3gry.pl jest o wiele pewniejsze, bo po pierwsze wysyła kupony a po drugie raczej go nie zawieszą, bo serwis ma już uregulowaną sytuację prawną. Nie bez znaczenia jest też to, że za serwisem stoją nieprzypadkowi ludzie tylko doświadczeni i mający pozycję w e-biznesie specjaliści. A nawet jeśli zdarzy się incydent to wypłaty nie powinny być w żaden sposób zagrożone, gdyż istnieją fizycznie kupony, których firma nie może sobie przywłaszczyć - zatem wszystko musi zostać uregulowane. Co nie zmienia faktu, że jak TS wprowadzi gry przez internet to i 3gry.pl czeka upadek, ale to jeszcze nie teraz.

Aha, rozróżnijmy jeszcze o czym w ogóle piszemy. Lottoland jest zagranicznym nielegalnym bukmacherem, który ORGANIZUJE gry. Natomiast 3gry.pl jest polskim POŚREDNIKIEM pomiędzy graczem a Totalizatorem Sportowym. On nie organizuje i nie sprzedaje żadnych gier tylko sprzedaje usługę pośredniczenia. Dokładnie na takiej samej zasadzie jak np. firma kurierska. Ktoś siedzi w domu i kupuje np. w sklepie internetowym buty. Kurier przywozi buty i pobiera opłatę odliczając część dla siebie za pośrednictwo. Nie sprzedaje butów !

Mam nadzieję, że 3gry.pl nie da się wrobić w żadną tego typu sprawę - zresztą mają już wyrok sądu w tej kwestii. Nie podoba mi się tylko to, że siedzą tacy urzędnicy, którym ktoś dał nakaz z góry "pozamykajcie te serwisy" i zamiast przeanalizować co i jak to zamykają wszystko jak leci, tam gdzie padnie choćby słówko "gra". Bez sprawdzania niczego, na zasadzie "niech ktoś udowodni, że nie jest wielbłądem". Przypuszczam, że na tej zasadzie zamknięto m.in. elotek. Taka jest polska smutna rzeczywistość prawno-skarbowa, niejeden przedsiębiorca został w taki sposób wykończony. Nie rozumiem tylko dlaczego ? Gdzie tu sens zamykać te serwisy skoro TS lada moment wystartuje ze swoim ? Mało tego ! TS w żaden sposób nie był nawet poszkodowany przez te serwisy tylko wręcz przeciwnie ! Serwisy robiły TS-owi obrót i zasilały w dodatku podatkami Państwo. Zapewne grupka osób miała też miejsca pracy. Ale nie ! Trzeba to zniszczyć, zanegować, oskarżyć o nielegalne działanie. Niech kolejna firma padnie a ludzie idą na bezrobocie i wyciągną rękę po zasiłek lub 500+. Tak będzie lepiej, bezpieczniej dla własnego stołka, bo nikt nie zarzuci, że coś działa a miało nie działać.

Snooki

Post autor: Snooki » 17 gru 2017, 19:21

amigo007 pisze:
17 gru 2017, 17:39
A też te całe 3gry.pl to nasza polska lipna firemka. Nie ma nawet co próbować tam grać. Oni nie obronią się przed ewentualnymi sankcjami, za prowadzenie nielegalnej sprzedaży gier lotto. I jeszcze te ich prowizje co tam naliczali. Jak już mam grać nielegalnie, to wybieram lottoland działające w wielu krajach Unii Europejskiej. Sprawdziłem ich wiem że wypłacają, i na pewno "nie padną". Działają legalnie, zgodnie z prawem Unijnym. A to że to bukmacher, i nie wysyła fizycznie kuponów mi nie przeszkadza. Ważne że pieniądze wypłacają :-)
zanim zaczniesz pieprzyć takie głupoty wejdź na stronę 3gry.pl i poczytaj między innymi o wyroku sądu ŻE NIE ORGANIZUJĄ GIER HAZARDOWYCH A SĄ POŚREDNIKAMI MIĘDZY GRACZEM A KOLEKTURĄ. Ja tam wygrałam ponad 500 zł dostałam kasę na konto a skan kuponu jest na stronie.

KriSS
Boss
Boss

Post autor: KriSS » 17 gru 2017, 19:37

newużytkownik pisze:
17 gru 2017, 18:45
Co z tego, że wypłacają jak z terenu Polski nie można grać ? Jaką masz pewność, że do wypłaconych pieniędzy nie przyczepi się kontrola ? Moim zdaniem 3gry.pl jest o wiele pewniejsze, bo po pierwsze wysyła kupony a po drugie raczej go nie zawieszą, bo serwis ma już uregulowaną sytuację prawną. Nie bez znaczenia jest też to, że za serwisem stoją nieprzypadkowi ludzie tylko doświadczeni i mający pozycję w e-biznesie specjaliści. A nawet jeśli zdarzy się incydent to wypłaty nie powinny być w żaden sposób zagrożone, gdyż istnieją fizycznie kupony, których firma nie może sobie przywłaszczyć - zatem wszystko musi zostać uregulowane. Co nie zmienia faktu, że jak TS wprowadzi gry przez internet to i 3gry.pl czeka upadek, ale to jeszcze nie teraz.

Aha, rozróżnijmy jeszcze o czym w ogóle piszemy. Lottoland jest zagranicznym nielegalnym bukmacherem, który ORGANIZUJE gry. Natomiast 3gry.pl jest polskim POŚREDNIKIEM pomiędzy graczem a Totalizatorem Sportowym. On nie organizuje i nie sprzedaje żadnych gier tylko sprzedaje usługę pośredniczenia. Dokładnie na takiej samej zasadzie jak np. firma kurierska. Ktoś siedzi w domu i kupuje np. w sklepie internetowym buty. Kurier przywozi buty i pobiera opłatę odliczając część dla siebie za pośrednictwo. Nie sprzedaje butów !

Mam nadzieję, że 3gry.pl nie da się wrobić w żadną tego typu sprawę - zresztą mają już wyrok sądu w tej kwestii. Nie podoba mi się tylko to, że siedzą tacy urzędnicy, którym ktoś dał nakaz z góry "pozamykajcie te serwisy" i zamiast przeanalizować co i jak to zamykają wszystko jak leci, tam gdzie padnie choćby słówko "gra". Bez sprawdzania niczego, na zasadzie "niech ktoś udowodni, że nie jest wielbłądem". Przypuszczam, że na tej zasadzie zamknięto m.in. elotek. Taka jest polska smutna rzeczywistość prawno-skarbowa, niejeden przedsiębiorca został w taki sposób wykończony. Nie rozumiem tylko dlaczego ? Gdzie tu sens zamykać te serwisy skoro TS lada moment wystartuje ze swoim ? Mało tego ! TS w żaden sposób nie był nawet poszkodowany przez te serwisy tylko wręcz przeciwnie ! Serwisy robiły TS-owi obrót i zasilały w dodatku podatkami Państwo. Zapewne grupka osób miała też miejsca pracy. Ale nie ! Trzeba to zniszczyć, zanegować, oskarżyć o nielegalne działanie. Niech kolejna firma padnie a ludzie idą na bezrobocie i wyciągną rękę po zasiłek lub 500+. Tak będzie lepiej, bezpieczniej dla własnego stołka, bo nikt nie zarzuci, że coś działa a miało nie działać.
Całkowicie się z tobą zgadzam, lepiej tego nie można było ująć.

Jak można ufać Lottoland przesyłając mu skan dowodu do wypłaty.
Co jak ktoś go wykorzysta do pożyczek i zostaniemy z kredytem i komornik nie da nam spokoju, bo co go to obchodzi że zostaliśmy oszukani.

amigo007
Wymiatacz
Wymiatacz

Post autor: amigo007 » 17 gru 2017, 22:48

Snooki nie chce się kłócić, ale z jakiegoś powodu dodali serwis 3gry na listę stron zakazanych. Kto chce niech korzysta jeśli się będzie dało. Co do lottoland, to ja wypróbowałam ten serwis i wiem że działa. KriSS a jak można ufać sts-owi lub fortunie wysyłając im dowód osobisty? Różnica między tymi firmami jest taka, że sts i fortuna mają polskie licencje i są u nas legalne. A dowód osobisty do weryfikacji wysyła się do każdego bukmachera, bez wyjątku.

Awatar użytkownika
newużytkownik
Boss
Boss

Post autor: newużytkownik » 18 gru 2017, 18:37

amigo007 pisze:
17 gru 2017, 22:48
Snooki nie chce się kłócić, ale z jakiegoś powodu dodali serwis 3gry na listę stron zakazanych. Kto chce niech korzysta jeśli się będzie dało. Co do lottoland, to ja wypróbowałam ten serwis i wiem że działa. KriSS a jak można ufać sts-owi lub fortunie wysyłając im dowód osobisty? Różnica między tymi firmami jest taka, że sts i fortuna mają polskie licencje i są u nas legalne. A dowód osobisty do weryfikacji wysyła się do każdego bukmachera, bez wyjątku.
No właśnie, sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie. STS i Fortuna to polskie firmy działające od lat w branży bukmacherskiej i wypróbowane przez całą rzeszę graczy. Firmy te mają swoją siedzibę w Polsce i wiele punktów stacjonarnych, są powszechnie znane i wiarygodne. Natomiast o Lottoland wiadomo tylko tyle, że na Giblartarze ma skrytkę pocztową (albo i nie ma) - to chyba troszkę za mało, by przesyłać jej swój dowód osobisty ? ;-)

U mnie 3gry.pl działa, ale i tak z ich usług nie korzystam, w ogóle ostatnio nawet tradycyjnie nic nie posyłałem. Spadek motywacji mam, ale myślę, że chwilowy :-)

Awatar użytkownika
Krzysiek1989
Mistrz typowania
Mistrz typowania

Post autor: Krzysiek1989 » 18 gru 2017, 19:00

No to mamy podzielone zdania, ale nie kłóćmy się o pierdoły. Niedługo wigilia ;-)

amigo007
Wymiatacz
Wymiatacz

Post autor: amigo007 » 19 gru 2017, 10:59

Tak nie kłóćmy się o pierdoły. Kto nie chce grać w zagranicznych firmach, to tego nie będzie robił. Mało tego, myślę że odsetek grających właśnie w takim lottoland jest bardzo niski. Lotto nie zbiednieje, i tak 99,9% gra w lotto. Co do dokumentów, to dowód to pikuś. Do niejednego zagranicznego bukmachera/ kasyna wysyłałem dowód, często jakiś rachunek i wyciąg z konta bankowego (potwierdzenie depozytu). Więc na prawdę sam dowód osobisty w lottoland to lajcik. Pomijam tu kwestię zaufania lub nie. Ja mam więcej zaufania właśnie do takich gigantów bukmacherskich jak pinnacle sports, czy bet365 niż do naszych rodzimych bukmacherów. Niestety właśnie przez tą chorą ustawę, NIE MA już u nas zarówno ani pinnacle ani bet365. Najlepsi wycofali się z polskiego rynku. Mamy szczęśliwie obstawiać zakłady sportowe z 12% podatkiem od każdego zakładu, i kolejnym powyżej wygranej ~2250zł. Bukmacherka u nas jest nieopłacalna. Co do lottoland, jak was tak boli że firma ta nie wspiera polskiego budżetu to nie grajcie. Dla mnie interesujące jest keno24. To bardzo atrakcyjny odpowiednik naszego multi multi. Zakład podstawowy to 4zł. Za 1/1 płacą 12zł, 2/2 to 48zł, 3/3 176zł, 4/4 480zł, 5/5 2560zł, 6/6 7200zł, 7/7 20 000zł, 8/8 100 000zł, 9/9 400 000zł, 10/10 4 000 000zł. Oczywiście jak to było mówione wyższe wygrane były by problemem. Ale do opcji 6/6 możemy być spokojni. Takie kwoty wypłacimy bez problemu. I teraz przyrównajcie sobie nasze multi multi ze stawką 5zł, szczególnie przy opcjach na mniej liczb. Grając na 4 liczby u nas mamy 168zł za 5zł, a w lottoland 480zł za 4zł. Więc kto jest "złodziejem" ja się pytam? Nie chcecie nie grajcie w lottoland, ale jak mam grać o niższe stawki w multi multi. To wybieram lottoland i keno24. Ja "głosuje" własnym portfelem. A lotto się i tak "wyżywi"..

Snooki

Post autor: Snooki » 19 gru 2017, 11:32

amigo007 pisze:
17 gru 2017, 22:48
przecież 3gry.pl nie ma na stronie MF jako zakazane...
Załączniki
3.jpg

amigo007
Wymiatacz
Wymiatacz

Post autor: amigo007 » 19 gru 2017, 12:01

Sorki Snooki mój błąd. Na pierwszej stronie jest mowa o stronie kuponylotto.pl. Pomyłka. To tym bardziej kto chce niech korzysta ze strony 3gry.pl. Wszystko jest w zgodzie z prawem i 100% uczciwe. A dużą wygraną bez problemu wypłacimy. Tylko się zastanawiam, czy oni za nas odbierają wysoką wygraną i pobierają sobie jeszcze prowizje. Czy nam przekazują kupon?

Awatar użytkownika
ER33
Boss
Boss

Post autor: ER33 » 19 gru 2017, 13:34

amigo007 pisze:
19 gru 2017, 10:59
Do niejednego zagranicznego bukmachera/ kasyna wysyłałem dowód, często jakiś rachunek i wyciąg z konta bankowego (potwierdzenie depozytu). Więc na prawdę sam dowód osobisty w lottoland to lajcik.
No nie wiem czy to jest dobry pomysł z tymi wyciągami bankowymi :-o Co kogo obchodzi jaki mam depozyt w banku :-| Nie jest to zbyt bezpieczne, zwłaszcza że takie informacje mogą być puszczane dalej i trafić w niepowołane ręce... :-/

Snooki

Post autor: Snooki » 19 gru 2017, 14:31

amigo007 pisze:
19 gru 2017, 12:01
Sorki Snooki mój błąd. Na pierwszej stronie jest mowa o stronie kuponylotto.pl. Pomyłka. To tym bardziej kto chce niech korzysta ze strony 3gry.pl. Wszystko jest w zgodzie z prawem i 100% uczciwe. A dużą wygraną bez problemu wypłacimy. Tylko się zastanawiam, czy oni za nas odbierają wysoką wygraną i pobierają sobie jeszcze prowizje. Czy nam przekazują kupon?
2.18. Wygraną wysoką określa się w serwisie wygraną powyżej 20 000 złotych. Kupon zawierający wysoką wygraną jest zawsze zwracany notarialnie Użytkownikowi (właścicielowi) bez realizacji wygranej, w Biurze Notarialnym wskazanym przez Net Contact i na koszt Użytkownika. Użytkownik może także notarialnie upoważnić uzgodnioną osobę z firmy Net Contact do przekazania jego kuponu do Oddziału TS celem przelania wygranej na konto bankowe użytkownika

GrubyHajs
Wyjadacz
Wyjadacz

Post autor: GrubyHajs » 19 gru 2017, 18:15

@Snooki

trafiam załóżmy kupon lotto 6/6 w kumulacji 30mln zł na tej platformie pośredniczącej. Kto mi zagwarantuje że oddadzą ten kupon hehe? Jesteś tego pewna bo ja nie. Omijać szerokim łukiem jedynym gwarantem tak dużych nagród paskudny TS .A 3gry po mojej wygraną zawiną sie :lol:

Snooki

Post autor: Snooki » 19 gru 2017, 19:42

najpierw traf 6 :D hahaha ja dopóki TS nie umożliwi grania przez neta to będę puszczać kupony od czasu do czasu na 3gry.pl

KriSS
Boss
Boss

Post autor: KriSS » 19 gru 2017, 20:46

Niech trafi przynajmniej 5, co jest już dużym wyczynem. Są takie osoby, co nawet 4 w lotto jeszcze nie trafili.
Ja miałem tylko 2x4 ze swoich liczb w krótkim okresie czasu. Później już nawet trójki nie wpadały. Potem dałem sobie spokój i zacząłem grać w mini.
I chyba też sobie odpuszczę tą grę, tylko nie wiem czym ją zastąpić, w co teraz grać?

Awatar użytkownika
House7
Boss
Boss

Post autor: House7 » 15 sty 2018, 15:03

Eurojackpot online?

Odpowiedz