Czy TS to oszustwo ?

Ciekawostki i informacje o tematyce gier liczbowych.
Awatar użytkownika
Bociek
Administrator
Administrator

Re: Czy TS to oszustwo ?

Post autor: Bociek » 28 sie 2015, 21:22

:roll: ciekawe kto dał d**y na tej stronie.

Przy okazji proszę nie robić spamu bo to temat "Czy TS to oszustwo".

Awatar użytkownika
newużytkownik
Boss
Boss

Post autor: newużytkownik » 28 sie 2015, 21:52

Bociek pisze::roll: ciekawe kto dał d**y na tej stronie.

Przy okazji proszę nie robić spamu bo to temat "Czy TS to oszustwo".
Bociek, duzylotek.net to jeszcze nic... zajrzyj sobie na multilotek.net ! :)

Ale by nie robić spamu to nawiążę do tematu : odwiedzający powyższe strony mogą odnieść wrażenie że TS to oszustwo, bo wysyłają kupony na kumulację 18 mln zł a potem okazuje się, że nie dość, że nic nie trafili to jeszcze i kumulacji nie było... :)

Awatar użytkownika
mati09183
Boss
Boss

Post autor: mati09183 » 28 sie 2015, 23:08

newużytkownik, Hehe, dokładnie.

kathrina82
Wyjadacz
Wyjadacz

Post autor: kathrina82 » 29 sie 2015, 6:12

Sorki sorki to ja tu mące wam w forum przepraszam mozecie skasowac:)

Aranka
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: Aranka » 22 sty 2017, 14:16

Pamiętam kiedyś taki przypadek jeszcze z Poznania gościa który się wypowiadał. Jego kuzyn miał punkt lotto gdzieś na stacji benzynowej. Poszła fama rzekomo że na stacji w Poznaniu lub pod Poznaniem nie pamiętam dokładnie ma paść szóstka, podobno w tym punkcie, dane na podstawie jakiegoś telefonu, który wlaściciel wcześniej otrzymał o wygranej więc on i reszta rodziny do tego punktu aby zagrać. Okazało się że padła w Poznaniu na stacji ale w innej części miasta, co też jest trochę dziwne.

W moim rodzinnym mieście padło łącznie niby 6 wygranych jedna w dużym lotku najniższa, a reszta to popierdki mini lotto, kaskada, multi. Kiedyś zwróciłam się do lotto z pytaniem gdzie są te szczęśliwe kolektury odpisali, że mają je na swojej mapie, ale nic tam nie było. W innym miejscu na stronie prywatnych zakladów znalazłam 4 punkty z pośród 6 bo więcej też nie mieli, prześledziłam te 3 punkty. Na jdnym z nich nie ma już tam lotto, budyne stoi zamknięty i opuszczony, co więcej nawet nie przypominam sobie aby cokolwiek kiedykolwiek tam było powiązane z lotto a gdyby było i skończyło się wygraną to pewno punkt by przetrwał.Drugi punkt sprawdziłam miejscówkę, nie pamiętam aby tam kiedykolwiek istniał, jest natomiast po przeciwnej stronie ulicy gdzie jest zupełnie inna numeracja, trzeci punkt, niby był w miejscu gdzie go nie ma i nawet nigdy go tam nie kojarzyłam, czwarty punkt został przeniesiony na drugą stronę marketu, numer niby inny ale niby jest, dwa pozostałe gdzie niby były największe choć niskie wygrane nigdzie nie ma podanych lokalizacji co do umiejscowienia, ulicy itp. Dziwne to wszystko. Natomiast jak było losowanie tych słynnych 60 mln, jedna z tych wygranych trafiła do Zamościa, ale podobno wygrał mieszkaniec Białej Podlaskiej. Fama głosi że jest spokrewniony z aktualnym prezesem Lotto Łazarkiewiczem, ale może to tylko pomówienia. Jedn jest pewne lotto nie potwierdza wygranej mieszkańca Białej, nabiera wody w usta, zaś prezes nie udziela informacji na tematy prywatne aby potwierdzić wiadomość czy jest powiązany z Białą. Ogólnie jedno jest pewne ludzie w Białej grają, bo sama widzę, ale nic tu nigdy nie pada, dosłownie dziura ozonowa.

Aranka
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: Aranka » 22 sty 2017, 14:28

Ja kiedyś zaryzykowałam i z ciekawości zagrałam w Dużego Lotka za 420 zł. wyszło chyba 140 kuponów na chybił trafił. Maszynka drukowała bez przerwy, zaś po wydrukowaniu były miejsca gdzie były duże przerwy w numeracji, co mnie zdziwiło. Efekt 1 trójka na 140 zakładów co się wydaje aż nie realne że tylko jedna trójka, a jednak i nic więcej.....

Awatar użytkownika
JaGracz
Boss
Boss

Post autor: JaGracz » 22 sty 2017, 23:15

Aranka - ja mam przykład z podwórka - w sklepie, gdzie bardzo często puszczam zakłady padła szóstka w Lotto, a dodatkowo w zdrapce, którą sam raz całą wykupiłem też w tym punkcie padła główna wygrana. Sam trafiłem 4/5 w ML i znam osoby, które trafiły i 4/5 w ML i 5/6 w Lotto.

Gra dobrowolna - nikt, nikogo nie zmusza.

Aranka
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: Aranka » 23 sty 2017, 11:57

Więc przynajmniej dajesz nadzieję. Mój kuzyn z Wielkopolski też zna osobę, praktycznie wszyscy ją chyba znają w tym mieście co trafiła szóstkę w DL. Podobno było to 7000 000, ale już prawie wszystko roztracili na zakupy, balangi itp. Może coś w tym jest.... :)

panX
Boss
Boss

Post autor: panX » 23 sty 2017, 12:23

Mam znajomego co kiedyś miał salon Kolportera i w nim miał też punkt lotto i zdarzało się że będąc puścić jakiegoś lotka albo trochę podrapać zdrapki to że się zasiedziałem, zagadałem itp. Było to zazwyczaj wieczorami i akurat trafiałem na kolesia co często grał systemami w lotto za niemałe kwoty. Jak się później okazało to on trafił 6/6 w lotto.

Awatar użytkownika
forresty
Boss
Boss

Post autor: forresty » 23 sty 2017, 12:58

Serek gdzieś tu wstawiał zdjęcie kuponu 5x6 z Lotto. To była jeśłi dobrze pamiętam ta kumulacja co poszła do Bolimowa. No i nietrafiona liczba była obokiem :-) W gry liczbowe jak najbardziej można wygrać tylko ludzie nie ogarniają tej masy liczb która sprawia że wydaje im sie że to niemożliwe żeby akurat oni nie wygrali w Lotto. A wystarczy pomyśleć tak; jeśli jedna kombinacja to ziarnko ryżu to 14mln kombinacji to 280 1kg worków . Do tych worków wrzucono jedno czerwone ziarenko które musimy trafić w losowaniu. Powodzenia.
Nie trzeba oszukiwać i ustawiać gier żeby wygrywać było ekstremalnie ciężko. matematyka robi to za organizatora. A i jeszcze jedno. te 280 worków to jakieś 1/3 Euro palety :lol:

Awatar użytkownika
JaGracz
Boss
Boss

Post autor: JaGracz » 23 sty 2017, 13:11

forresty, Serek wstawił zdjęcie kuponu koleżanki znajomego kuzyna cioci ze strony dziadka brata znajomego siostrzenicy jego Mamy :mrgreen: sry trochę humoru.. :evil: w sumie to Serek ma chyba najwięcej znajomych, którzy coś wygrali - w tym of course dziadka z 5/5 8-)
Bociek pisze:Gratulacje dla mamy siostrzenicy chłopaka siostry serka za trafienie 5/6 w grze Lotto.
Szczęśliwy kupon zagwarantował wygraną rzędu 6 432,6 zł, a jeden szczęśliwy numer dzielił od wygranej rzędu blisko 17,5 mln.

Szczegóły: http://www.forumlotto.pl/1205,405.htm#127909
Aranka, zapraszam tu:
http://www.forumlotto.pl/2283.htm
i tu:
http://www.forumlotto.pl/2134.htm

Awatar użytkownika
forresty
Boss
Boss

Post autor: forresty » 23 sty 2017, 13:33

Serek ma siostrę. Oraz dziadka. Siostra ma chłopaka który tez ma siostrę. Ta siostra chłopaka siostry Serka ma córkę która trafiła 6x5. W sumie to nie aż tak trudne :mrgreen: . Od jakiegoś czasu siedzę w ksiegach metrykalnych i robię drzewa genealogiczne. Tam to dopiero cuda , wianki na wodzie. Miejscowość 100 mieszkańców, 4 nazwiska na krzyż i do tego co drugi to Piotr lub Paweł tudzież Marianna z Rosaliją :lol: . Na razie dokopałem się do 1772r. Od strony mamy dziadka widzę że mogę dojść do max XVIIw. Tak więc w przypadku tego kuponu - sprawa prosta

Awatar użytkownika
JaGracz
Boss
Boss

Post autor: JaGracz » 23 sty 2017, 14:10

forresty, spk - napisałem w formie żartu :-P

Awatar użytkownika
serek
Boss
Boss

Post autor: serek » 23 sty 2017, 14:13

Co to za żarty z serka, hmmm. :-P

Awatar użytkownika
tier
Moderator
Moderator

Post autor: tier » 17 mar 2017, 14:04

Przypadek? artykuł na zamówienie? http://www.o2.pl/artykul/polski-polityk ... 477333633a Dla mnie brak rzetelności ze strony osoby która pisała artykuł, nawet tyłka ruszyć się nie chce by sprawdzić jakie są gry...

Odpowiedz