Lotto przez Internet wierzy ktoś jeszcze ??

Ciekawostki i informacje o tematyce gier liczbowych.
Odpowiedz
Awatar użytkownika
Madman
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Lotto przez Internet wierzy ktoś jeszcze ??

Post autor: Madman » 28 lip 2016, 12:14

Niestety prawdopodobnie w tym roku jeszcze nie zagramy w lotto przez internet, gdyż ustawa hazardowa a w zasadzie jej nowelizacja przez rząd pisu najwcześniej może wejść w zycie dopiero 1 stycznia 2017 roku, jak Unia ją notyfikuje, a więc dopiero wtedy lotto może uruchomić grę przez internet, ale znając Polskie realia i realia Unii, to na pewno unia tak tego nie podpisze i klepnie, na pewno jakis detal będzie sie nie podobal, bo ta ustawa jest po prostu bublem prawnym, jeśli patrzyc na to w kontekscie europejskim i swobodnym przepływie usług, i wszystko może się wydłużyc a wiec pewnie w polowie nastepnego roku tak realnie totalizator moze wejsc do internetu ze swoimi uslugami...

Awatar użytkownika
Tlotek
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Post autor: Tlotek » 25 lis 2016, 23:30

Mozę jeszcze za wcześnie jest granie przez internet ale postępy są takie że w przyszłym roku będzie można zapicić kartą wreszcie.
http://www.fakt.pl/pieniadze/zakupy/kup ... wa/f354vmy

Awatar użytkownika
Danis
Boss
Boss

Post autor: Danis » 26 lis 2016, 6:50

Tlotek pisze:Mozę jeszcze za wcześnie jest granie przez internet ale postępy są takie że w przyszłym roku będzie można zapicić kartą wreszcie.
http://www.fakt.pl/pieniadze/zakupy/kup ... wa/f354vmy
Włączam onet od razu rzucił się w oczy nagłówek " Rewolucja w Lotto! Wszyscy na to czekali " .Pierwsze co myślę , nareszcie będzie można grać przez internet , bez wychodzenia z domu .Otwieram a tam właśnie ta informacja o kartach płatniczych .

Awatar użytkownika
polaku
Wymiatacz
Wymiatacz

Post autor: polaku » 26 lis 2016, 16:28

Płatności kartą w kolekturach własnych to pewnie tylko pilotaż i w sumie tak na początek najprościej, ale ciekawe czy mogą to z czasem wprowadzić/wymusić także na kolekturach w punktach prywatnych. Wydaje mi się, że tak, przynajmniej tych nowych, skoro co jakiś czas mówią, że chętnych na prowadzenie kolektury jest stale więcej niż dostępnych lottomatów. Chcesz lottomat - musisz akceptować karty :)

Awatar użytkownika
forresty
Boss
Boss

Post autor: forresty » 27 lis 2016, 7:12

Włączam onet od razu rzucił się w oczy nagłówek " Rewolucja w Lotto! Wszyscy na to czekali " .Pierwsze co myślę , nareszcie będzie można grać przez internet , bez wychodzenia z domu .Otwieram a tam właśnie ta informacja o kartach płatniczych .
A ja myślałem że wprowadzili albo nową grę albo że w Lotto bedą płacić od dwójki a tu news o jakichś bzdurnych kartach :-? No rewolucja ze klękajcie narody. Rewolucja to będzie jak zniosą zakaz gry w zagraniczne loterie, wprowadzą możłiwość zakladania się przez internet w polskie gry i wprowadzą jakieś cywilizowane zasady podzialu nagród bo na dziś to to sa kpiny z ludzi. Ograniczyć te kretynskie kumulacje na rzecz wyższych nagród nizszego stopnia. Piątka w lotto płatna kilka tysięcy... Przecież to żart. Nic dziwnego że ludzie grają od 10mln w zwyż. Tylko ja taki głupi jestem ze wydaję kase co losowanie chyba . No nie jest to regułą ale w tym miesiącu chyba obskoczyłem wszystkie. :mrgreen:

Snooki

Post autor: Snooki » 27 lis 2016, 10:03

nie we wszystkich kolekturach byłam dziś w jednej i jedynej (tylko LOTTO) w Hajnówce .... hmmm kolektura za dużo powiedziane na rynku stary blaszak po kiosku :D i tam płacić kartą nie można :D

Awatar użytkownika
Tlotek
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Post autor: Tlotek » 27 lis 2016, 11:14

Panie i Panowie, jeśli to wprowadzą, to poczekajcie z płatnościami kilka tygodni.
Czemu?
Mozę być taki sam problem jak płatnościami kartami na poczcie polskiej:
http://www.cashless.pl/temat-dnia/1977- ... et-zlotych

Banki mogą naliczyć prowizje jeśli będą interpretować te płatności jako gry losowe:
Załączniki
get1.png

Awatar użytkownika
polaku
Wymiatacz
Wymiatacz

Post autor: polaku » 27 lis 2016, 15:00

Snooki pisze:nie we wszystkich kolekturach byłam dziś w jednej i jedynej (tylko LOTTO) w Hajnówce ....
Jest przecież napisane, że od przyszłego roku dopiero. Ale w Hajnówce rzeczywiście nie będzie. Oddział Białystok prowadzi samodzielnie 13 kolektur - 10 w Białymstoku oraz po jednej w Ostrołęce, Łapach i Ełku.

Awatar użytkownika
Tlotek
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Post autor: Tlotek » 14 lut 2017, 11:38

Bliżej niż dalej lotto przez internet:

http://warszawa.naszemiasto.pl/artykul/ ... id,tm.html

Awatar użytkownika
ER33
Boss
Boss

Post autor: ER33 » 14 lut 2017, 11:42

Będą pewnie prowizje od takich gier, a co za tym idzie będzie to nieopłacalne :-o
Bez sensu jest opłacać prowizję, jak można za to kupić sobie los i dzięki temu mieć szansę na wygraną :-)

pasikonik
Wymiatacz
Wymiatacz

Post autor: pasikonik » 14 lut 2017, 22:49

ruszy pod koniec tego roku prawdopodobnie :)

Awatar użytkownika
JaGracz
Boss
Boss

Post autor: JaGracz » 15 lut 2017, 6:07

Ja w sumie lubię odwiedzać kolektury - przez neta będzie bezosobowo, a tak zawsze sobie pogadam co słychać, jakie wygrane padają itp itd

Awatar użytkownika
Madman
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: Madman » 09 sie 2017, 17:16

pasikonik pisze:
14 lut 2017, 22:49
ruszy pod koniec tego roku prawdopodobnie :)
Wątpie, priorytetem było wprowadzenie eurojackpot ktory ruszy od wrzesnia, a lotto przez neta pewnie dopiero 2018 rok

Awatar użytkownika
forresty
Boss
Boss

Post autor: forresty » 10 sie 2017, 8:39

przelewy będą po 50 gr zapewne.

Awatar użytkownika
Madman
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: Madman » 18 sie 2017, 14:39

W informacji zawartej na tej stronie co podałem link jest wzmianka o tym że eurojackpot ruszy w Polsce od 9 września, a także będzie mozna go grac przez internet, więc w inne gry totalizatora tez online? Czy tylko eurojackpot rusza narazie online i w punktach od 9 wrzesnia? Ktoś jest w tym zorientowany?

http://e-play.pl/euro-jackpot-powinienes-wiedziec/

Odpowiedz