Lotto przez Internet wierzy ktoś jeszcze ??

Ciekawostki i informacje o tematyce gier liczbowych.
pawel93
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Lotto przez Internet wierzy ktoś jeszcze ??

Post autor: pawel93 » 05 sty 2018, 21:41

Madman pisze:
05 sty 2018, 18:55
pawel93 pisze:
03 sty 2018, 16:05
http://wgospodarce.pl/informacje/40356- ... z-internet

Z tego co tu napisane to będzie opcja gry przez internet może nawet w pierwszej połowie 2018 r. Ciekawe kiedy powiedzą coś więcej.
Zobacz date 11 września, trąbią już o tym od kilku czy kilkunastu miesięcy a konkretów nie ma...
Widziałem datę, a ten wywiad jest chyba z początków stycznia 2017, bo w pracy na telefonie czytałem oryginał z datą właśnie styczniową tylko później nie mogłem na kompie odnaleźć więc wrzuciłem pierwszy lepszy link. Jak widać ciężko rusza się taki państwowy moloch... Ciekawi i zależy mi na jednej rzeczy, żeby taką e-kolekurą dało się grać z zagranicy, bo jeśli nie będzie się dało to w sumie dla mnie może jej nie być.

Awatar użytkownika
House7
Boss
Boss

Post autor: House7 » 06 sty 2018, 17:20

Na pewno się da. Przecież IP można zmieniać bez problemu. Jedynie wypłata na polskie konto bankowe ale to też nie problem.

KriSS
Wymiatacz
Wymiatacz

Post autor: KriSS » 12 lut 2018, 18:51

I jakoś cisza o lotto online, a regulaminy już dawno zmienione :-/

Awatar użytkownika
newużytkownik
Boss
Boss

Post autor: newużytkownik » 13 lut 2018, 21:47

Niech robią jak najprędzej - dosyć już mam tradycyjnych punktów. Wczoraj starsza kobieta dobiegła do drzwi kiosku i stanęła nieruchomo tuż za progiem choć mnie widziała, ja chcąc wejść lekko "naparłem" na nią a potem przeszedłem w dalszy kąt kolektury (było dużo miejsca) - po czym kolektorka (też stara) ostentacyjnie do niej "co chcieli Cię przesunąć ?", a ona "ach, szkoda gadać, dzień dobry by chociaż powiedział", kolektorka "ee tam język by sobie połamał przecież", a ona "chamstwo i tyle co zrobisz", kolektorka "no wybierz sobie zdrapki kochana". Wszystko przy mnie ! A ja stałem z boku i nie wierzyłem własnym uszom... Jak wyszła to powiedziałem do kolektorki dzień dobry (zawsze mówię, ale przy nawiązywaniu kontaktu wzrokowego a nie od razu) i wysłałem szybko kupon. Po czym z niesmakiem wyszedłem... Salonik Kolpoltera, takie chamstwo. I to nie pierwsza tego typu niemiła dla mnie sytuacja w tym punkcie. Mam powoli dosyć, chciałbym już zacząć grać przez neta. Na razie próbuję 3gry.pl, ale mogliby zrobić w końcu własną platformę sprzedażową.

Awatar użytkownika
ER33
Boss
Boss

Post autor: ER33 » 14 lut 2018, 13:54

Dziwne, że nic jej nie powiedziałeś, no i że w ogóle nie zareagowałeś. Jeśli było tak jak piszesz, to ja bym grzecznie wyprowadziła panią z błędu.
Podkreśliłabym stanowczo co myślę o jej zachowaniu i oznajmiłabym, że jej uwagi są zwyczajnie nie na miejscu etc. :-?

Awatar użytkownika
newużytkownik
Boss
Boss

Post autor: newużytkownik » 14 lut 2018, 21:49

W pierwszym momencie nie dowierzałem w to co słyszę i nie byłem pewien czy w ogóle o mnie mówią. Równie dobrze mogły rozmawiać np. o jakimś wspólnym sąsiedzie z bloku, który kiedyś im nie powiedział dzień dobry. Dopiero po chwili do mnie dotarło, że to jednak chodziło o mnie... Gdybym miał 100% pewność, że chodzi o mnie to pewnie bym zareagował choć staram się unikać takich sytuacji, bo jestem z natury introwertykiem.

Odpowiedz