Jaka jest Twoja pasja?

Porozmawiajmy o czymś ciekawym ;)
Odpowiedz
Awatar użytkownika
Konar
Bywalec
Bywalec

Jaka jest Twoja pasja?

Post autor: Konar » 24 gru 2017, 21:26

Tak jak w temacie, napiszcie jakie macie hobby i w jaki sposób radzicie sobie z monotonią dnia codziennego :-D Oczywiście oprócz lotka :-D

Ja niestety nie mam takowego, ale ciągle szukam ciekawego zajęcia ;-) Czasem próbuję tworzyć strony internetowe, biznesy etc. ale w połączeniu z moim słomianym zapałem i brakiem samozaparcia kończy się to fiaskiem :-P

Awatar użytkownika
KrzysioMisio
Boss
Boss

Re: Jaka jest Twoja pasja?

Post autor: KrzysioMisio » 25 gru 2017, 0:22

A jakie biznesy próbowałeś?
Zeby prowadzić biznes czy po prostu działalność trzeba mieć raz dobry pomysł a dwa przede wszystkim być wytrwałym bo to już więcej zajęcia tym niż normalna praca na etacie. Moja taka główna to piłka nożna, weekedny spędzam na ligach przed TV oraz muzyka,dobry serial oraz książka

Awatar użytkownika
Konar
Bywalec
Bywalec

Post autor: Konar » 25 gru 2017, 12:18

KrzysioMisio pisze:
25 gru 2017, 0:22
A jakie biznesy próbowałeś?
Zeby prowadzić biznes czy po prostu działalność trzeba mieć raz dobry pomysł a dwa przede wszystkim być wytrwałym bo to już więcej zajęcia tym niż normalna praca na etacie. Moja taka główna to piłka nożna, weekedny spędzam na ligach przed TV oraz muzyka,dobry serial oraz książka

Przykładowo sprzedawałem pożyczki i konta bankowe. Przez moment szło na tyle dobrze, że kwalifikowało się pod działalność gospodarczą :-D Z takich ciekawszych to byłem jeszcze pośrednikiem w sprzedaży środków do detoksykacji organizmu. To dwa z tych biznesów, które przynosiły dobrą kasę. Reszta to pierdoły, chociaż jeden z nich miał potężny potencjał, ale stoi nadal niezrealizowany, pomimo że pochłonął już ponad 3000 zł :-?

Jak wcześniej wspomniałem brakuje mi samozaparcia. Gdy mam więcej wolnego wtedy dostaję "magicznych mocy" i biorę się za wszystko. Ale gdy tylko wrócę na etat to odechciewa mi się wszystkiego :-/

Awatar użytkownika
MilMonet
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Post autor: MilMonet » 28 sty 2018, 18:25

Witam dobry temat ; ), a myslales o tym, ze jak trafisz milony i podasz o sobie sporo priv informacji to mozesz mocno sie narazic na atak spawaczy!

a tak poza tym to SPORTY I JAK NAJMNIEJ PRZED TV!

TYLKO TYLEK W KROKI I JADEM NP. TENIS -
i dzis w tej materii sporo sie dzialo ; ) gdyz Pan Roger federer ROZWALIL KOLEJNY SYSTEM! zdobyl swoj 20. wielkoszlemowe mistrzostwo w karierze na Australian open 2018 w tym 6x na tej imprezie. Tym samym został pierwszym zawodnikiem w historii tenisa, który wygrał 20 turniejów Wielkiego Szlema.
"Moja bajka wciąż trwa" - powiedział Roger Federer po finale turnieju Australian Open, w którym pokonał Chorwata Marina Cilicia 6:2, 6:7 (5-7), 6:3, 3:6, 6:1

Za tym rodzi sie pytanie Ile zgarnal kaski ROGER tyle co wygrana w lotto !!! niezle!

Zwycięzca - 4 000 000-AUD x 2,70 zł = 10,8 mln zł!
Finalista - 2 000 000-AUD x 2,70 zł

Obrazek

Poza tym :] KOSZ - P. NOZNA - ROWER - SPORTY WODNE ROZNEJ MASCI NP. PLYWANIE WYCZYNOWE/dystansowe - NURKOWANIE Z OGONCZAMI i nie tylko ;) - MOTORYZACJA -GOTOWANIE EKSPERYMENTALNE- ZDROWE ODZYWANIE- ASTRONOMIA-KOSMOLOGIA-SOCIOLOGIA-PSYCHOLOGIA-BIOLOGIA-FILOZOFIA-DARWINIZM-GRAFIKA-SZTUKA-ARCHITEKTURA ROZNEJ MASCI - STATYSTYKA-ANALITYKA-CYFERKI w kazdej postaci :] - EDUKACJA/CZYTANIE/SAMOKSZTAŁCENIE ; ) rzezbienie platow mozgu hehe oczywiscie poza konczynami itd. jak widac nuda totalnie mi nie doskwiera baaa wrecz brakuje mi gesto do doby godzin :P. FAKT MOGE SOBIE NA TO POZWOLIC, GDYZ JESZCZE JAK NA RAZIE JESTEM KAWALEREM :p SINGLEM.

POZDRAWIAM.

Odpowiedz