Nowości Lotto

Newsy związane z produktami Totalizatora Sportowego
TomekB
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Nowości Lotto

Post autor: TomekB » 26 mar 2014, 21:06

Natrafiłem na artykuł w gazecie prawnej
http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/ ... terie.html

Ciekawy fragment to jest to że nie planuje się nowelizacji tej pseudo ustawy tzw. hazardowej, więc przyłączenie Polski do przykładowo Eurojackpota na razie jest nierealne.

Drugim ciekawym fragmentem jest to że planuje się wprowadzić nową grę podobną do lotto, tylko że wygrana będzie rozłożona na 20 lat.

Ciekawe, zwłasza ten win4life, tylko żeby to nie było kopią lotto.

Awatar użytkownika
ssslukasss
Wymiatacz
Wymiatacz

Re: Nowości Lotto

Post autor: ssslukasss » 27 mar 2014, 15:12

TomekB pisze: Ciekawy fragment to jest to że nie planuje się nowelizacji tej pseudo ustawy tzw. hazardowej,
Ja to bym chciał znów zarabiać legalnie na wstawianiu automatów do lokali.

Awatar użytkownika
mati09183
Boss
Boss

Post autor: mati09183 » 28 mar 2014, 16:33

ssslukasss, Ja też w swojej przeszłości grywałem na automatach, lecz szybko z tym skończyłem jak poznałem historię męża mojej znajomej. Chłopak wygrał 40.000 zł by następnie przegrać majątek swojego życia, dom, rodzina, znajomi. Totalny bankrut, automaty to stojące zło wprowadzające ludzi w tarapaty.
Od automatów bardzo łatwo się uzależnić, w porównaniu do Lotto.

panX
Boss
Boss

Post autor: panX » 28 mar 2014, 20:43

mati917533 pisze: Od automatów bardzo łatwo się uzależnić, w porównaniu do Lotto.
A myślisz że dlaczego wprowadzili zdrapkomaty ? Na pewno głównym powodem nie było ułatwienie dla kolektur

Awatar użytkownika
ssslukasss
Wymiatacz
Wymiatacz

Post autor: ssslukasss » 28 mar 2014, 21:03

mati917533 Ja właśnie byłem tym pod drugiej stronie barykady i widziałem jak ludzie tracą kasę i majątki życia. Szedłem za popytem i skoro ludzie chcieli grać to ja im dawałem tą możliwość, ale to długa historia ...

TomekB
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Post autor: TomekB » 29 mar 2014, 21:06

Te automaty to inny temat.
Właściwie one służą do zarabiania właścicielom samych automatów i lokali w których stoją. Oprócz tego tylko wpędzają ludzi w długi i rozbijają rodziny. Czasem te "kluby" z automatami to siedlisko meneli, dilerów i ćpunów.
W automacie nie można wygrać w przeciwieństwie do lotto. Automaty tez uzależniają bo mówią że wygrana blisko, to kumulacja i inne bzdety.
Zakończenie działania tych automatów to dobry krok.
Gorzej że przy okazji zrobiono kuku totalizatorowi sportowemu i sponsoringowi klubów sportowych.

Gdyby nie ta ustawa to moze byśmy mogli grać i wygrywać w eurojackpot albo euromillions. Teraz musimy obejść się smakiem i grać o te "grosze" w naszym polskim lotto.

Awatar użytkownika
mati09183
Boss
Boss

Post autor: mati09183 » 29 mar 2014, 23:57

TomekB pisze:Te automaty to inny temat.
Właściwie one służą do zarabiania właścicielom samych automatów i lokali w których stoją. Oprócz tego tylko wpędzają ludzi w długi i rozbijają rodziny. Czasem te "kluby" z automatami to siedlisko meneli, dilerów i ćpunów.
W automacie nie można wygrać w przeciwieństwie do lotto. Automaty tez uzależniają bo mówią że wygrana blisko, to kumulacja i inne bzdety.
Zakończenie działania tych automatów to dobry krok.
Gorzej że przy okazji zrobiono kuku totalizatorowi sportowemu i sponsoringowi klubów sportowych.

Gdyby nie ta ustawa to moze byśmy mogli grać i wygrywać w eurojackpot albo euromillions. Teraz musimy obejść się smakiem i grać o te "grosze" w naszym polskim lotto.
Jak zawsze są + i - ;-) W całości zgadzam się z Twoją wypowiedzią, mam takie samo zdanie na temat automatów.

Awatar użytkownika
ssslukasss
Wymiatacz
Wymiatacz

Post autor: ssslukasss » 30 mar 2014, 10:14

TomekB pisze:i grać o te "grosze" w naszym polskim lotto.
z chęcią przyjmę te parę groszy jak masz na zbyciu ;-)

MartaD
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: MartaD » 01 maja 2014, 8:19

Polecam artykuł, w którym porównać można EuroJackpot z polskim Lotto. Ja tam nie mam nic przeciwko wygrywaniu "groszy" no ale wiadomo, kto nie chciałby zgarnąć wielkiej kumulacji?! Obecnie EuroMillions oferuje aż 19 MLN EUR! :mrgreen: 8-)
Pozdrawiam!
Marta
Załączniki
EuroJackpot vs Polskie Lotto (3).png
EuroJackpot vs Polskie Lotto
Ostatnio zmieniony 01 maja 2014, 10:52 przez MartaD, łącznie zmieniany 1 raz.

TomekB
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Post autor: TomekB » 27 cze 2014, 9:17

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju, ... 33102.html

Jest projekt nowelizacji, ktory trafił do sejmu. Zakłada możliwość gry przez internet, przez stronę TS.
Rok wcześniej podobny projekt został odrzucony, tym razem trafił do sejmu i będzie próba uchwalenia. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

wargo
Wyjadacz
Wyjadacz

Post autor: wargo » 28 cze 2014, 16:32

Kiedy trafił? Informacja, do której podałeś linka jest sprzed roku.

TomekB
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Post autor: TomekB » 29 cze 2014, 13:29

Faktycznie, podałem zły link.
Ten projekt z linku został odrzucony, ale podobno następny w tym roku trafi pod głosowanie.

Miałem gdzieś link i nie mogę teraz znaleźć. Postaram się jeszcze raz to poszukać.

RaVek
Wyjadacz
Wyjadacz

Post autor: RaVek » 04 sie 2014, 9:21

Ponad rok temu ktoś tu o tym wspominał.

Coraz większymi krokami zbliża się nowa gra liczbowa, najprawdopodobniej będzie się nazywać 'ekstra pensja', nie muszę chyba pisać co jest główna nagrodą :)
Rok temu się sporo o tym mówiło, ale z tego co słyszałem to przygotowania są już na ukończeniu.

Awatar użytkownika
boobs
Boss
Boss

Post autor: boobs » 04 sie 2014, 13:00

Ekstra Pensja? To już mogli się pokusić o coś kreatywniejszego a nie skopiowali od nazwy zdrapki ;p

RaVek
Wyjadacz
Wyjadacz

Post autor: RaVek » 08 sie 2014, 6:50

Informacja co do nazwy nie jest pewna, wczorał otrzymałem informację że ma ruszyć od ok. połowy września.

Odpowiedz