Zmiany od 1.05 związane z losowaniami

Newsy związane z produktami Totalizatora Sportowego
TenKtóryWie
Bywalec
Bywalec

Re: Zmiany od 1.05 związane z losowaniami

Post autor: TenKtóryWie » 09 maja 2013, 10:47

To właśnie ty zaproś skoroś taki pewny a nie proponujesz to jednej osobie :D

O sprawach dotyczących spraw poza materialnych nie będę tu pisał bo was sceptyków nigdy sie nie przekona . TYm bardziej , że to nie ta tematyka na tym forum. A że pytasz z takim zdziwieniem to tym bardziej utwierdza mnie to w przekonaniu że nie ma sensu nawet próbować czegoś tłumaczyć.Trochę to wygląda jakbyście byli jakimiś poleczanikami totalizatora , którzy wystawiają (fałszywe)świadectwo swoim mocodawcom ;-)

Awatar użytkownika
where2bet
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

Post autor: where2bet » 09 maja 2013, 11:46

TenKtóryWie po prostu jestem inżynierem i wiele razy miałem do czynienia ze zmiennością praktyczną i teoretyczną w dużych populacjach. Zrób sobie najprostszy test, rzuć monetą w pierwszej serii 10 razy, a w drugiej 1000. Zobaczysz, że przy małych próbach prawdopodobieństwo może się "nie sprawdzać", a w dużych próbach już takie odchylenia nie powstają.

TS mógłby oszukiwać swoich graczy, ale byłoby to bardzo ryzykowne przy milionach czy nawet miliardach zysku, które mogliby stracić. Zauważ jak bezpieczną pozycję sobie zagwarantowali: niewielkie szanse na wygraną, drogie losy, wygrane nieadekwatne do poziomu trudności, niski poziom życia przeciętnego Polaka (nieubywająca klientela). Dla nich to żyć nie umierać, bo kasa sama się robi - tutaj mają bezpieczniejszy zysk niż grając na giełdzie.

To jest tak samo jak z naszym Rządem, mimo, że nas kantują na każdym możliwym kroku to robią to legalnie bez większych kombinacji. Ludzie i tak ponownie ich wybiorą, bo jedni powiedzą "...nie ma innej rozsądnej możliwości",a drudzy "mnie to wszystko nie przeszkadza". TS postępuje dokładnie to samo, czyściutko z nas zrobił sobie maszynkę do robienie pieniędzy.

Wiesz dlaczego powstają różnego rodzaju teorie na temat gier liczbowych TS?

1. Przekonanie, że Polacy z natury lubią cwaniakować
2. Maszyny losujące również są zawodne, chociaż dużo mniej niż ludzie, ale jednak.
3. Kilka głupich wpadek telewizyjnych

Porównaj sobie wyniki MultiMulti z wynikami Keno, wtedy zobaczysz różnicę między losowaniem maszyny, która jest tworem nie do końca doskonałym, a losowaniem komputerowym, które jest niezależne od żadnych czynników - w Keno jest 100% szczęścia i żadne analizy wyników Ci nie pomogą, ludzie grający CT więcej wygrywają od tych typujących.

Nadzieja na odmienienie swojego życia robi swoje, każdy jej chce, a tylko nieliczni ją dostają. Znowuż "zawodowi" hazardziści, jak my grają dla adrenalinki i przyjemności.

TenKtóryWie wiem, że ani Ty ani ja nie zmienimy swojego stanowiska :-P aż do momentu, w którm albo któryś z nas wygra albo wypłyną brudy na temat TS 8-)

Pozdr.

henry
Wyjadacz
Wyjadacz

Post autor: henry » 10 maja 2013, 19:27

Myślę, że to jak z optymistami, ci wydają się zawsze jacyś piękniejsi, zdrowsi i nie żyją w nędzy (raczej :-P ). Nie wiem czy to miał na myśli TenKtóryWie, ale ja uważam, że jak idę w złym nastroju do kolektury, to mam mniejsze szanse na wygranie i na nic w takiej chwili zdaje się matematyka.

Co do tematu, i tak nie wierzę, że wyniki są losowe...

Odpowiedz