Zmiana moderatora

Wypowiedzi, propozycje,udoskonalenia czyli dyskusja na temat naszej strony głównej.
Awatar użytkownika
Super7
Moderator
Moderator

Re: Zmiana moderatora

Post autor: Super7 » 16 sty 2017, 15:38

boobs, to chyba jasne, że nikt nie otrzyma 100% głosów poparcia i raczej nie wydaje mi się, żeby jedna osoba mogła zablokować wybór moderatora ;-)

Awatar użytkownika
JaGracz
Boss
Boss

Post autor: JaGracz » 16 sty 2017, 20:07

Na początku powiem, że czasami nie ma mnie po 3-5 dni pod rząd i często całe weekendy jestem offline = częściej jestem też z rana (5:00-8:00), rzadziej wieczorem jak teraz, ale zgłaszam się na ochotnika do moderowania działów I - ML, II - Lotto, ewentualnie III - MM z którym zaczynam przygodę :)

Kolejność taka w jakich działach czuje się dobrze.

Moje rekomendacje znasz - każdy się czuje w jakimś dziale "mocniejszy" - moje rekomendacje masz na PW - są osoby bardziej aktywne w Zdrapkach i tam też się nie pcham, jest forum ogólne - myślę, że zamiast jednego można przygarnąć 3-5 moderatorów.

Awatar użytkownika
grzybek
Boss
Boss

Post autor: grzybek » 16 sty 2017, 20:33

JaGracz pisze: grzybek, Bociek szuka moderatorów - może chcesz kandydować? będziesz mógł robić czystki, bo faktycznie trochę odeszliśmy od tematu..
Na pewno bym się nad tym zastanowił gdyby nie to że w dziedzinie sprawnej obsługi komputera jestem czasami jak dziecko we mgle :mrgreen:

Z racji że co niektórych może odstraszać fakt przed nawałem obowiązków związanych z pełnieniem tej funkcji czy coś; również miałem pomysł że może by tak rozłożyć obowiązki na trzech moderatorów którzy w większości zarządzaliby swoją strefą czyli jeden-gry liczbowe, drugi-zdrapki, trzeci-forum ogólne i może tak by było łatwiej, sam nie wiem, ciężki orzech do zgryzienia żeby wybrać nowego moderatora :roll:

Awatar użytkownika
JaGracz
Boss
Boss

Post autor: JaGracz » 16 sty 2017, 20:41

grzybek, też nie jestem biegły w tym temacie, ale do odważnych świat należy ! 8-)

Awatar użytkownika
JaGracz
Boss
Boss

Post autor: JaGracz » 16 lut 2017, 12:28

Są już nowi moderatorzy? :->

Awatar użytkownika
Bociek
Administrator
Administrator

Post autor: Bociek » 20 lut 2017, 22:02

Szukamy szukamy :)
Postaram się dobrać dwie dodatkowe osoby (np. 1 na dział zdrapki, drugą na gry liczbowe). Dla osób, które i tak przeglądają wszystkie nowe posty na forum/w dziale - nie powinno to stanowić dużego obciążenia. Myślę, że nie długo ten problem zostanie rozwiązany.

panX
Wymiatacz
Wymiatacz

Post autor: panX » 20 lut 2017, 22:34

Proponuje kolezanke ER33 :-D

Awatar użytkownika
serek
Boss
Boss

Post autor: serek » 23 lut 2017, 9:44

ktoś powinien być, bo boty tylko czekają aby spamować jak Boćka nie ma. :-)

Awatar użytkownika
grzybek
Boss
Boss

Post autor: grzybek » 20 sie 2017, 17:29

Ja mam jeszcze taką ciekawą propozycję choć wątpię żeby przeszło to w rzezczywistości. Skoro to jest forum lotto to wybierzmy moderatorów w drodze losowania np.
" W kasecie maszyny losującej znajduje się 10 wybranych nazw użytkowników, bęben maszyny jest pusty, zwalniamy blokadę i losujemy trzech użytkowników. Wylosowani zostali..."
Możemy nawet do tego przeprowadzić zakłady kto poprawnie wytypuje 3 z 10. Nie ma możliwości grania systemem :mrgreen: :-P

Awatar użytkownika
Krzysiek1989
Mistrz typowania
Mistrz typowania

Post autor: Krzysiek1989 » 20 sie 2017, 21:08

He he... :-) To by się nie jeden zdziwił/a że został/a moderatorem :-P
A tak serio, to niech każdy sam będzie świadomy obowiązków i zrobi to z własnej woli, tzn. zostanie moderatorem.
Co do trzech moderatorów... Nie potrzeba tylu ludzi do obsługi tak małego forum :-) Jedna osoba w zupełności wystarczy. To nie forum o smartfonach czy o tematyce ogrodniczej, gdzie tych tematów i pytań jest dziennie naprawdę dużo.

Awatar użytkownika
Bociek
Administrator
Administrator

Post autor: Bociek » 22 sie 2017, 19:43

Jak ktoś chętny to zapraszam do rozmowy na priv :)

Odpowiedz