To co mi zenowi chodzi po głowie a niekoniecznie jest dobre

Wypowiedzi, propozycje,udoskonalenia czyli dyskusja na temat naszej strony głównej.
Odpowiedz
zen
Stały Bywalec
Stały Bywalec

To co mi zenowi chodzi po głowie a niekoniecznie jest dobre

Post autor: zen » 01 gru 2014, 17:38

Witam .
Gdybym ja miał i dokonywał bym podziału forum na różne kategorie to
Pomyślałbym o podzieleniu wg preferencji użytkowników którzy generalnie dzielą się na dwie kategorie
Myślącymi ,komunikującymi się z tym światem przy pomocy li tylko liczb .
Oraz takimi których bardziej interesują literki poskładane w sensowne słowa na temat metod ,sposobów i inne informacje niż liczby czy kombinacje .

==========>>>

Jeśli już są działy typerskie to bezsens jest młócić ciągle i nieefektywnie .
Tu mam na myśli to że jeśli ktoś podaje od kilku miesięcy zestawy np 12-sto liczbowe i bez większego sukcesu to niech podwoi tę ilość liczb i niech zobaczy czy w 24 cokolwiek osiąga więcej niż przypisuje mu rachunek prawdopodobieństwa .

Jeżeli są podawane bezowocnie przed dłuższy czas np dla lotto 6 liczb /dla mini 5/
i brak "zwrotu" to może warto się zastanowić i zmniejszyć ilość prezentowanych liczb Nawet do jednej liczby !! ale wówczas naprawdę widać wartość takiego typera.
I właśnie to powinni umożliwić a nawet "wysterować" /umieścić / w odpowiednich tematach administratorzy .

/takie jest moje zdanie i niekoniecznie intencja na tę chwilę musi być zrozumiała .Może kiedyś potem.... do kogoś to dotrze ./

P.o.z

marko
Wyjadacz
Wyjadacz

Re: To co mi zenowi chodzi po głowie a niekoniecznie jest dobre

Post autor: marko » 01 gru 2014, 19:28

watpię, że administracja zabierze głos w sprawie Twojej dziwnej propozycji :shock: . W innym poscie piszesz o rachunku prawdopodobieństwa więc powinieneś wiedzieć, że w lotto nie ma ani dobrych, ani złych typerów. To jest taka gra, że nawet największy pechowiec może pewnego dnia wygrać główną nagrodę, tak po prostu :mrgreen:

Awatar użytkownika
Krzysiek1989
Mistrz typowania
Mistrz typowania

Post autor: Krzysiek1989 » 01 gru 2014, 19:47

Dziś jesteś zwierzyną a jutro myśliwym ;-) Nie ma na to reguły,jak jest Ci dane wygrać to wygrasz.

zen
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Post autor: zen » 01 gru 2014, 20:00

Marko piszesz pół prawdy :mrgreen: :-P

Prawdą jest to że to jest gra , rachunek los itd

Znam kilku typerów /niekoniecznie z tego forum; zresztą są wszędzie/ którzy "przełamują" tenże rachunek .
Pisałem nie do każdego to musi dotrzeć , z biegiem czasu niektórzy i do tego dojrzeją /bez obrazy /.
Sam niejednokrotnie odpuszczałem wiele rzeczy gdyż tego nie czułem lecz po czasie dochodziłem do tego że to jest niezbędne .
Jedną z intencji jest to żeby tek kto "strzela liczbami " jak karabinem nie musiał się przedzierać przez tekst // może on analfabeta :-D {taki żart} // .
I odwrotnie żeby tego od tekstu oczy nie bolały od tych cyferek .
Ale ważniejsze jest chyba to żeby uzmysławiać graczom że np gra na 12 liczb np w Mini niewiele poprawia gdyby chcieć trafić 5 liczb / nadal szanse są b nikłe /

---->>
Krzysiek 1989 nie bardzo wiem kiedy miałbym być zwierzyną może to subiektywne odczucie ale w tej grze zawsze czuję się myśliwym

---->>

P.o.z

Awatar użytkownika
jugof
Boss
Boss

Post autor: jugof » 01 gru 2014, 21:24

A kto tu wg Ciebie jest dobrym typerem?

zen
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Post autor: zen » 01 gru 2014, 22:15

Jugof uchylę się od odpowiedzi na Twoje zapytanie /mam swoje powody/ .
Pomijając to że pytanie jest b ogólnikowe. /Co miałbym zrobić listę dyscyplin i temu przypisywać znaną mi osobę ? Za dużo wymagasz.
Poza tym nie jestem na bieżąco już sprawność innych przestała mnie interesować mniej więcej znam ich możliwości no i jest tego /tych typowań/ tyle że trudno ogarnąć.

Ale jeśli tak bardzo chcesz wiedzieć to poszukaj w necie rankingi typujących wyszukaj tych najlepszych , postaraj się dopasować nick'a z tamtejszych rankingów i tu używanego a często bywa tak że są niezmienione ; będziesz wiedział.
B. dużo osób udziela się na różnych forach /krążą jak wolne elektrony najczęściej tam gdzie im na daną chwilę najbardziej pasuje łącznie ze mną /

P.o.z

Awatar użytkownika
jugof
Boss
Boss

Post autor: jugof » 01 gru 2014, 23:16

zen pisze: i zmniejszyć ilość prezentowanych liczb Nawet do jednej liczby !! ale wówczas naprawdę widać wartość takiego typera.
Pytałem odnośnie tych słów. Nie ukrywam że odpowiedź mnie nie satysfakcjonuje ale nie będę drążyć tematu ze względu na Twoje powody które uszanuję.

Odpowiedz