Symulator chybił trafił na duzylotek.net

Wypowiedzi, propozycje,udoskonalenia czyli dyskusja na temat naszej strony głównej.
Awatar użytkownika
wildchild160
Wyjadacz
Wyjadacz

Re: Symulator chybił trafił na duzylotek.net

Post autor: wildchild160 » 23 sty 2009, 23:11

bianconeri, mozesz mi o tym powiedziec cos wiecej?
Bociek, jakis sens by to jednak mialo..
Czemu na 100 losowan liczba 24 pojawia sie az 21 razy a liczba 27 tylko 6 razy? ;) Sprawa jest dla mnie jak najbardziej do przedyskutowania.

Awatar użytkownika
bianconeri
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

Post autor: bianconeri » 23 sty 2009, 23:23

Zacznę od tego kiedyś w radiu zrobili taką scenkę (można to tak nazwać) i zadzwonili na antenie do TS a konkretnie do prezesa lotto, pytali go o wszelakie rzeczy między innymi o to co ty teraz pytasz dlaczego liczba ta i ta wypada x razy a liczba taka x razy. Co na to prezes? A własnie odpowiedział o rachunku prawdopodobieństwa oraz że dana liczba wypada częsciej druga nie. A co do twojego zapytania że patrze na wyniki ostatnie i wnioskuje która liczba wejdzie a która nie otóż ten post był głownie adresowane pod ML dlatego że statystycznie liczba wypada co 4 losowania chociaż nie zawszę istnieją różne diagramy obrazujące temperaturę liczb chodzi oto w tym że mierzą temperaturę liczb i pózniaki mają największa temperature i moga wypasć w losowaniu chodz nie muszą. Ja osobiście korzystam z ołówka i karteczki papieru......... oraz bazuje na ostatnich wynikach. Akurat wnioskuje i dobieram pewniaki, parki i taki symboliczne co mogą wpaść i tak robie zestawienie do wolnych strzałów jak i do systemów. Lecz ciebie głownie interesuje DL otóż w dużym lotku jak i w EL sytuacja się przekłada inaczej , co prawda można tam wywnioskować liczbe ale to jest po porstu nie realne , jest taka rozbierzność liczb żę żadne programy, mapy z których się cholernie czyta nic ci nie dają. Wszelakie systemy są poto aby zwiększyć możliwość trafienia. Ja w DL gram tylko i wyłącznie na chybił trafił dlatego że terminal wybiera za nas kombinacje ktrórej nie było . Jaką masz pewność że te liczby które skresliles nie wpyadły wczeniej? Będziesz od 50 lat XX w jechał po Archiwach? Chore.
Duży lotek to jak sama nazwa wskzuje coś dużego - musisz mieć szczescie duze. Ja ci jedynie moge pomóc w ML , sam sobie nie pomoge ale komus tak ;/ chodzby ten przykład z ty z grecji ale to nie jeden przykład.

Awatar użytkownika
Bociek
Administrator
Administrator

Post autor: Bociek » 23 sty 2009, 23:23

A na 1000 losowań może wyjść, że liczba 27 pojawiła się częściej niż 24. W sumie by tego nie liczyć może warto zrobić taki symulator.

Awatar użytkownika
ssslukasss
Wymiatacz
Wymiatacz

Post autor: ssslukasss » 24 sty 2009, 7:11

No cóż szczęściu trzeba pomagać tak długo jak tylko się da.

Awatar użytkownika
wildchild160
Wyjadacz
Wyjadacz

Post autor: wildchild160 » 24 sty 2009, 8:53

bianconeri: 'rachunek prawdopodobienstwa' - wlasnie. Czy nie mozna stworzyc czegos co opieraloby sie na rachunku prawdopodobienstwa ale i w jakims stopniu uwzglednialo poprzednie losowania?
Skoro mowa o powtarzalnosci wypadania konkretnych liczb, to w ML sa to 4 losowania, ja natomiast zauwazylem, ze w DL jest to 5 losowan (dzisiejsze bedzie 3 z 5). Za kazdym razem bowiem gdy nie zestawie ktoregos losowania, zawsze widze powtarzajace sie liczby. Czy w zwiazku z tym nie mozna rowniez szacowac ktore liczby wypadna a ktore nie? Jak w ML..
Macie racje, systemy 100% pewne nie istnieja, ale czy nie mozna stworzyc czegos co w duzym stopniu przyblizy nas do wygranej? ;-)

Awatar użytkownika
bianconeri
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

Post autor: bianconeri » 24 sty 2009, 12:01

Napisałem wcześniej, duży lotek = duże szczęscie .............. przecież istnieją systemy chodźby poprawka Tomka w sprawie ,, pewna 3 w DL " . Duży to naprawdę gra losowa, więc jak ja ją gram to tylko na chybił trafił ;/ . Ja zajmuję sie ML chociaż jest droższy pewniej mi się w niego gra.

Awatar użytkownika
ssslukasss
Wymiatacz
Wymiatacz

Post autor: ssslukasss » 25 sty 2009, 7:05

A czy może ktoś te liczby jakoś wytłumaczy ręce mi wczoraj opadł jak je zobaczyłem
12, 13, 14, 21, 39, 43 + bonusowa 19

Awatar użytkownika
wildchild160
Wyjadacz
Wyjadacz

Post autor: wildchild160 » 25 sty 2009, 9:39

Takie mieliscie liczby? Uch.. Ile do zgarniecia? Trafil ktos?

Awatar użytkownika
Bociek
Administrator
Administrator

Post autor: Bociek » 25 sty 2009, 9:43

Na ja wątpie osobiście, że ktoś trafił (aczkolwiek może z metody chybił trafił - zawsze na widok takich liczb zeklnie się na lottomat, a potem można się nieco zdziwić).

Awatar użytkownika
bianconeri
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

Post autor: bianconeri » 25 sty 2009, 13:55

I stopień 1 3435115.50
II stopień 106 5658.40
III stopień 5819 237.50
IV stopień 116086 16.00

a jednak ktoś wygrał............ na chybił trafił. Ktoś podważa moją teorie że jak grać w DL to na chybił trafił?

Awatar użytkownika
Bociek
Administrator
Administrator

Post autor: Bociek » 25 sty 2009, 17:23

Sie wkurze to puszcze se chybił ;)

Awatar użytkownika
bianconeri
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

Post autor: bianconeri » 25 sty 2009, 17:46

Puszczaj , bo to w dużym lotku szansa na trafienie wygranej chodzby 16 zł ale zawsze jest. Dzisiaj troszeczkę moją teorię podważyłem , bo wysłałem ML na Chybił trafił ale czasami też tak można;] i trzeba spróbować . wszystkego

Awatar użytkownika
ssslukasss
Wymiatacz
Wymiatacz

Post autor: ssslukasss » 26 sty 2009, 3:18

Jeszcze dwa tygodnie i przez cały tydzień będę grał na chybił trafił jak tak dalej pójdzie.
Do zgarnięcia było €2,802,543 i na szczęście jest kumulacja.

Awatar użytkownika
Bociek
Administrator
Administrator

Post autor: Bociek » 26 sty 2009, 14:07

Co do statystyk która liczba padała najczęściej, która nie padła od x losowań to myślę, że pojawi się taki skrypt na mojej stronie w przyszłości (czt. niedługim czasie). W sumie nawet dobry pomysł.

Awatar użytkownika
bianconeri
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

Post autor: bianconeri » 26 sty 2009, 18:55

hehe, to własnie CI na str pokazywałem ale nie wszedłeś wiec masz ;]

Odpowiedz