Lotto czat

 • ER33wt gru 12, 2017 11:26 am
  :roll:
 • ER33wt gru 12, 2017 11:28 am
  Po co kupować całymi paczkami. Z ilością się nie wygra, tylko jakość jest sztuką :)
 • Technicalwt gru 12, 2017 11:54 am
  No jak ktoś celuje w coś większego i później sobie odpuści to warto ryzykować właśnie w 500000 w banku. No chyba że ktoś celuje w drobnicę to bierze chociażby świąteczny kalendarz. Każdy lubi coś innego.
 • Technicalwt gru 12, 2017 11:56 am
  A widziałem też takich co kupują duże ilości Lotka gdzie mieli szansę tylko w sumie na 1000 zł :p
 • boobs58 minut temu
  ER33 pisze: Ja właśnie o tym samym pisałam w temacie jakiś czas temu, że takie polowania nie mają sesnu, bo wiadomo jak to się skończy :/ Ale chodziło mi o to, że niektórzy narzekają na brak tej zdrapki, a w sumie jak się dobrze rozejrzeć to jest dostępna :)
  Bo mimo, że procentowo tych zdrapek w obiegu jest mało to jednak ilość liczona jest w setkach tysięcy. Logiczne jest zatem, że w jednym miejscu Polski będzie deficyt tych zdrapek, a w drugim nadwyżka.
 • boobs57 minut temu
  A co do polowań to moim zdaniem trzeba znać granice.. Nie zaglądam nikomu do portfela ale wydawanie kilku tysięcy złotych na takie poszukiwanie trochę mija się z celem. Choć był raz przypadek, że polowanie (Blank) zakończyło się ogomnym sukcesem.
 • cranky25 minut temu
  Tym bardziej ze wygrana zdrapka moze byc w innym wojewodztwie w ogóle
 • cranky25 minut temu
  Polujesz a zwierzyny brak
 • ER3320 minut temu
  Bo mimo, że procentowo tych zdrapek w obiegu jest mało to jednak ilość liczona jest w setkach tysięcy. Logiczne jest zatem, że w jednym miejscu Polski będzie deficyt tych zdrapek, a w drugim nadwyżka.[/quote] Wiem przecież o tym, że tak jest i że tak to właśnie działa. Chodziło tutaj o coś innego. A mianowicie, że kilka osób z mojego miasta pisało, że nie mogą dostać tej zdrapki. Dlatego się zdziwiłam, że jeszcze sporo tych zdrapek w Gdańsku :) O to się rozbiega :P
 • ER3318 minut temu
  boobs pisze:Bo mimo, że procentowo tych zdrapek w obiegu jest mało to jednak ilość liczona jest w setkach tysięcy. Logiczne jest zatem, że w jednym miejscu Polski będzie deficyt tych zdrapek, a w drugim nadwyżka.
  Wiem przecież o tym, że tak jest i że tak to właśnie działa. Chodziło tutaj o coś innego. A mianowicie, że kilka osób z mojego miasta pisało, że nie mogą dostać tej zdrapki. Dlatego się zdziwiłam, że jeszcze sporo tych zdrapek w Gdańsku :) O to się rozbiega :P

Kto jest na czacie

Nie ma nikogo czatującego
Odświeżaj co 120 sekund.
Legenda – kolory grup: Administratorzy, Moderatorzy globalni