Lotto czat

 • Adriano666999śr cze 20, 2018 7:50 pm
  Voytek Polska: Kolumbia 0:3 ;)
 • crankyśr cze 20, 2018 8:34 pm
  boobs pisze: Panowie, zagraliśmy wczoraj jedną, wielką kupę ale nie skreślajmy za wcześnie naszych. Nie bądźmy kibicami sukcesu, tylko kibicami reprezentacji Polski na dobre i na złe. Trzeba wierzyć![/quote. Dokladnie zagrali taką lipę że szok ale po jednym meczu nie skresla sie druzyny
 • crankyśr cze 20, 2018 8:35 pm
  Cos mi zle zacytowalo😡
 • forrestyczw cze 21, 2018 5:50 am
  Tot akie kibicowanie na zasadzie desperacji. Nie ma mowy. Dla mnie po tym meczu mogą wracać do domu bo po prostu skompromitowali kraj. Mozna wygrać, przegrać, ale nie można robić takich rzeczy choć po meczach z Chile i Nigerią szczerze mówiąc niczego się nie spodziewałem. Każdy kto widział Iran, maroko, Panamę, Arabie widział że przynajmniej trzeba biegać i tą piłkę klepac a nie podawać Cionek-Pazdan w koło Macieju i jeszcze sobie samemu bramki wbijać.
 • boobsczw cze 21, 2018 6:06 am
  Forresty człowieku, ale nie bądź jak wąsaty Janusz :) zagrali kaszanę ale to dopiero pierwszy mecz.. jeśli pozostałe dwa wygrają, wyjdą z grupy i zajdą dalej to znowu pojawią się kibice sukcesu? Wnioski wyciągnijmy ale dopiero po Mundialu!
 • crankyczw cze 21, 2018 6:15 am
  W pracy w pierwszym dniu jak Ci nie pójdzie to też mają Cię zwolnić?
 • serek46 minut temu
  Cranky@ W pracy robisz coś 1 raz, a tutaj Nasi nie przyjechali się szkolić czy przygotować do "pracy". To są Mistrzostwa Świata, a nie mecz miedzy klasami w szkole podstawowej. Uwarzam że Nasi to cienkie bolki - dużo gadania, euforia, a kończy się jak zawsze. W Niedzielę będę z naszymi "Orłami" ale nie nastawiam się na nic, dla mnie Egipt, Maroko, Arabia Saudyjska czy wczoraj Iran byli lepsi od naszych.
 • forresty19 minut temu
  Ojej ojej.. wąsaty janusz.. Sorry człowieku, ale weź zbastuj trochę z takimi przytykami. Mnie w ogóle ziębi polska reprezentacja po tym co pokazała ale jednego nie zniosę - żenady na jaką ci ludzie wystawili nie tylko kibiców ale też zwykłych Polaków bo to co pokazali w tym meczu to po prostu zwyczajny obciach. maroko, iran, a nawet arabia zyskały sympatię przez zaangażowanie i chęć walki a tutaj to nawet nie ma o czym gadać.. Wstyd i tyle. 2 lata przygotowań i mamyprzełykać co rok to samo?
 • forresty15 minut temu
 • crankyprzed chwilą
  Serku zgadzam sie z Tobą może źle to powiedzialem ale na mysli mialem to zeby nie przekreslac druzyny za jeden fatalny mecz.

Kto jest na czacie

Odświeżaj co 120 sekund.
Legenda – kolory grup: Administratorzy, Moderatorzy globalni